גאווה מקומית: סימון דוידסון, יו"ר איגוד השחייה הישראלי המכהן ותושב נתניה, צפוי להפוך לחבר כנסת ביום שני הקרוב.
1 צפייה בגלריה
סימון דוידסון. בקרוב ח"כ
סימון דוידסון. בקרוב ח"כ
סימון דוידסון. בקרוב ח"כ
( צילום: אסף פרידמן)
דוידסון, שנבחר במקום ה-22 ברשימת "יש עתיד", צפוי להיכנס לכנסת עקב התפטרותם של סגן השר עידן רול והשרה לשוויון חברתי מירב כהן במסגרת החוק הנורבגי. דוידסון יהיה הנציג השני מנתניה בכנסת מטעם הרשימה, לצד שר התיירות הנתנייתי יואל רזבוזוב, שהתראיין לאחרונה ל-"מיינט נתניה" לקראת כניסתו לתפקיד.
קראו גם:
"זו הרגשה מאוד מבולבלת", אמר דוידסון בן ה-51 הבוקר (חמישי) ל-"מיינט נתניה", "זה כבוד גדול ואני יוצא לדרך חדשה שאני לא מכיר אותה, למרות שאני מגיע מהפוליטיקה של הספורט - אני יו"ר איגוד השחייה וחבר הוועד האולימפי. אני מאוד גאה בחמש השנים בהן קידמתי את ענף השחייה בישראל למקומות שלא חלמתי עליהם. אני יוצא לדרך חדשה כאיש חינוך וספורט".
מה הדברים הראשונים שתעשה במסגרת תפקידך?
"יש שלושה דברים עיקריים שאני חולם לעשות בכנסת. הראשון הוא להשפיע כמה שאני יכול בועדת החינוך ולהיות חלק ממנה. השני זה להיות יו"ר ועדת הספורט בכנסת, ולהשפיע ככל יכולתי על הבעיות האקוטיות של הספורט הישראלי. הדבר השלישי הוא להיות נציג אמיתי של העיר נתניה. של התושבים, של חברי המועצה ושל ראש העיר. מהתושב הכי פשוט, ועד לראשי המערכת. אני מתכוון שתהיה לי לשכה פתוחה בנתניה, ומתכוון להיות ממש נציג אמיתי של העיר".
בעקבות כניסתו לתפקיד הציבורי, דוידסון צפוי לעזוב את תפקידו כיו"ר איגוד השחייה הישראלי.
לעדכונים - חדשות נתניה