דוד כאכון, תושב נתניה בן 56 הסובל מנכות ומתגורר בדירת "עמידר" השייכת לדיור הציבורי, טוען כי למרות פניות רבות לחברת 'עמידר' בשנים האחרונות, הוא אינו מקבל מענה לנזקים שיש בדירתו. לטענתו, מדובר ברטיבות ובעיות מבניות הגורמות להימצאותם של מזיקים ומכרסמים בדירה, כאשר נזקים אלה פוגמים משמעותית באיכות חייו.
1 צפייה בגלריה
הדירה המוזנחת. קילופי טיח וחרקים
הדירה המוזנחת. קילופי טיח וחרקים
הדירה המוזנחת. קילופי טיח וחרקים
(צילום: פרטי)
קראו גם:
"לדירה עברתי לפני שש שנים", הוא מספר. "כשבאתי לפה, הדירה הייתה על הפנים. אני והמשפחה סידרנו את המקום. ואז התחילו בעיות פתאום. מים מחלחלים לבית. הרטיבות מגיעה מבחוץ. הקיר לא אטום, הבניין מגעיל, מתמוטט. הכל פה מתפורר. כל הטיח על הרצפה. יש כאן ג'וקים ועכברים ואני סובל מהם. פניתי כמה פעמים לעמידר, בבקשה להחליף את ארון המטבח שבנוי בצורה כזאת שיש מתחתיו עכברים וג'וקים, לפתור את בעיית הרטיבות ולתקן את התריסים השבורים. פניתי, ואמרו לי שיתקנו לי. אפילו הסגן מנהל בא וצילם וראה את הזוועה, ולא יצא מזה כלום".
מתי פנית אליהם בפעם האחרונה?
"פעם אחרונה הייתה לפני שבועיים, והבטיחו שיתקנו את זה. היה קבלן שהגיע, וצילם, ואמר לו שידבר עם עמידר ויתן להם הצעת מחיר, ואז הם יחליטו אם לתקן לנו או לא. ומאז כלום. וזה מצב שנמשך שנים. המצב אצלי חמור. הארון שמתחת לכיור בנוי בצורה לא טובה על פלטה של חול. העכברים מתחתיו חוגגים. העכברים מתים בפנים, הגופה מעלה ריח של גוויה מתה, ואז מתחילים הזבובים. אני סובל מזה שנים".
עוד הוא מוסיף ומספר כי, "הבית עוד אחרי שיפוץ שלי בכספי הפרטי, עמידר בעיניי לא עושים כלום. הם עוד העלו את שכר הדירה, ולא באים לתקן את הנזקים".
מחברת עמידר נמסר בתגובה: "אנו מצרים על אי הנוחות הזמנית, מפקח מטעמנו יבקר בדירה בהקדם לטובת הכנת מפרט לטיפול, ולמתן מענה ראוי. במקביל, יבוצעו באופן מיידי תיקוני טיח וצבע".
לעדכונים - חדשות נתניה