דיא סבע (באדיבות IPFL)דיא סבע (באדיבות IPFL)
דיא סבע (באדיבות IPFL)
(דיא סבע (באדיבות IPFL))
"דיא סבע תשאר, דיא סבע תשאר", כך שרו אמש (שלישי), 6,500 אוהדי מכבי נתניה לכוכב הקבוצה אחרי השלושער ב-1:4 הגדול על מכבי תל אביב. בנתניה יודעים שיש להם יהלום ביד וההערכה היא שמחירו של השחקן, זינק לכדי 10-8 מיליון שקלים, כאשר מכירה שלו תהיה לחו"ל בלבד.
סבע כבש אתמול את שערו ה-21 העונה וצועד בדרך הבטוחה לתואר מלך שערי ליגת העל. עם זאת, השחקן שומר על צניעות: "אני לא חושב עכשיו על העתיד, כי אני לא רוצה שההווה יברח לי. אני רוצה להישאר מרוכז ולעשות את העבודה שלי הכי טוב שאפשר”.
חדשות טובות נוספות הגיעו מכיוון אופ"א, שאישרה את בקשת הקבוצה להשתתף במפעלים האירופיים למרות תהליך הפירוק שעברה. "זאת עונה חלומית שצריכה להסתיים עם כרטיס לאירופה", ציין גורם במועדון. הבלם דודי תירם התייחס להעפלה האפשרית: "אנחנו רוצים מאוד להגיע לאירופה. המאמנים סלובודאן דרפאיץ' ושי ברדה גורמים לנו לחלום, במיוחד אחרי שקיבלנו את האישור המיוחל.
"אנחנו עושים מעל למצופה. זו קבוצה שעלתה מהלאומית ואנחנו נהנים מכל רגע. יש לנו עדיין הרבה על מה לשחק והשחקנים פה רוצים לפתח את הקריירה ולהצליח" הוסיף תירם.
הבלם נשאל גם האם הוא מרגיש פספוס על כך שקבוצתו לא נאבקת על האליפות ואמר: "בוא לא נהיה חזירים. צריך לזכור שיש לנו תקציב מאוד נמוך ביחס לקבוצות אחרות. אנחנו עובדים טוב מאוד, ורוצים להצליח. כל משחק שניצחנו קבוצה גדולה אמרו שהפתענו. הפתענו את כולם. אנחנו קופצים מדרגה ממשחק למשחק".
הבלם, ברנקו ורגוץ' נפצע אתמול והוחלף בפתיחת המחצית השנייה. בקבוצה מקווים שהוא יהיה כשיר למשחק עם הפועל חיפה יחד עם הבלם טים הויבך שנעדר אמש גם הוא עקב פציעה.