המסע הדיגיטלי של mynet ו-Google מגיע לסיומו: בשבועות האחרונים התקיים ברחבי הארץ מרתון פגישות והדרכות ראשון מסוגו, שנועד לתת כלים לבעלי עסקים קטנים ובינוניים להתחבר לעידן הדיגיטלי.
המפגשים כללו סדנאות לבניית דף עסקי ברשת ובמובייל, סדנת צילום ועריכת תמונות דרך הסמארטפון ומתן טיפים וכלים בסוגיות הנוגעות לחיבור לעולם השיווק באינטרנט. בעלי העסקים למדו לייצר לעצמם נוכחות דיגיטלית חזקה, בהדרכה אישית וצמודה של מקצועני Google.
מפגש בעלי העסקים האחרון. צילום: קובי קואנקסמפגש בעלי העסקים האחרון. צילום: קובי קואנקס
מפגש בעלי העסקים האחרון. צילום: קובי קואנקס
(מפגש בעלי העסקים האחרון. צילום: קובי קואנקס)
באירוע המסכם שהתקיים היום (א') בבית ידיעות אחרונות בראשון לציון השתתפו עשרות בעלי עסקים מאושרים שחתמו את המסע. באירוע השתתף גם דן לנדא, ראש תחום שיווק לעסקים ב-Google ישראל, שאמר: "יצאנו למסע יחד עם קבוצת 'ידיעות אחרונות' כי אנחנו מבינים שדיגיטל הוא קריטי לעסקים, אבל הצעד הראשון הרבה פעמים מאתגר. אי לכך החלטנו לצאת ולפגוש עסקים במגרש הביתי שלהם ולהדריך אותם בצעדים הראשונים. משם הם יוכלו להתקדם עצמאית".
"בחודשיים האחרונים פגשנו באופן אישי מעל 1,000 עסקים ב-13 ערים. מבחינתנו זאת הייתה זכות והזדמנות מצויינת ללוות וללמוד על הצרכים של עסקים קטנים ובינוניים בצורה ישירה.
"לפגוש אותם במגרש שלהם". צילום: קובי קואנקס"לפגוש אותם במגרש שלהם". צילום: קובי קואנקס
"לפגוש אותם במגרש שלהם". צילום: קובי קואנקס
("לפגוש אותם במגרש שלהם". צילום: קובי קואנקס)
"הכלי המרכזי איתו עבדנו בסדנה הוא הדף העסקי בגוגל - כלי חינמי שמאפשר ללקוחות למצוא עסקים במנוע החיפוש ובמפות גוגל וליצור איתם קשר בקלות. עסקים בישראל מקבלים דרך הכלי הזה מיליוני שיחות ובקשות הכוונה בחודש, כך שההשפעה על עסקים שמשתמשים בו היא משמעותית".
האחראים לפרויקט. צילום: קובי קואנקסהאחראים לפרויקט. צילום: קובי קואנקס
האחראים לפרויקט. צילום: קובי קואנקס
(האחראים לפרויקט. צילום: קובי קואנקס)
בתמונה מימין: סיגל בן יוסף מנכ"לית חברת choice שליוותה את הפרויקט, גיא בניוביץ' עורך רשת mynet, דן לנדא, ראש תחום שיווק לעסקים ב-Google, אבי בן טל מנכ"ל ynet וליאת שרון, מנכ"ל ידיעות תקשורת.
אבי בן טל, מנכ"ל ynet: "בתקופה זו, כל עסק קטן כגדול נדרש לנוכחות דיגיטלית ולכן אני מברך על שיתוף הפעולה בין mynet ל-Google על מנת לסייע לעסקים הקטנים לחדור למרחב הדיגיטלי. החיבור עם Google מתקשר לתפיסתנו כחברה כמצמיחה עסקים קטנים ובינוניים ומספקת להם כלים להצלחה בזירה העסקית".