צילום אילוסטרציה: Shutterstockצילום אילוסטרציה: Shutterstock
צילום אילוסטרציה: Shutterstock
(צילום אילוסטרציה: Shutterstock)
זוגות רבים שהתכוונו להתחתן הערב מצאו את עצמם בפני שוקת שבורה עם התפתחות סבב הלחימה בעזה וההסלמה בדרום.
פיקוד העורף הוציא הנחיות ברורות שאוסרות התקהלות של מאות אנשים והרבה זוגות מהדרום והשפלה – החליטו לדחות את החתונה לאחר חודשים ארוכים של הכנות.
על הרקע הזה הגיעה יוזמה הקשורה לאולם אירועים אחד באיזור נתניה ואבן יהודה, שעל פי הפצה בשעות האחרונות ברשתות החברתיות, הזוג שמתחתן בו הערב מזמין זוג נוסף מהדרום שחתונתו נדחתה או בוטלה – לחגוג עם כל אורחיו ביחד איתם.
צילום מסך: מהפייסבוקצילום מסך: מהפייסבוק
צילום מסך: מהפייסבוק
(צילום מסך: מהפייסבוק)
בהודעה שהופצה נכתב: חתונה לא מבטלים! אם אתם גרים בדרום הארץ ואמורים להתחתן בערב אנחנו בגן האירועים ״תל-יה״ (ליד אבן יהודה) מזימינים אתכם להתחתן אצלנו הערב! מורן ויניב, הזוג המקסים והרגיש שבחר להתחתן הערב ב״תל-יה״ מוכן לארח חתונה נוספת ולחגוג כולם ביחד מתוך ערבות הדדית שקיימת מאז ומתמיד במדינת ישראל! תבואו עם הרב שלכם ועם האורחים שלכם ונעשה שתי חתונות יחד! ונראה לעולם שאנחנו חזקים ומאוחדים תמיד! ליצירת קשר – 0525969777".
צילום מסך: ynetצילום מסך: ynet
צילום מסך: ynet
(צילום מסך: ynet)
יניב כחלון, החתן המיועד לערב, סיפר ל-ynet: "אישתי לעתיד מוכנה לארח זוג נוסף, אם יימצא חתן וכלה - נשמח לחגוג איתם בכיף ועם 300 מוזמניהם. כמובן בשיתוף עם בעל האולם. אנחנו היינו צריכים לעשות את האירוע בדרום ובדקה ה-90' עברנו לכאן לאיזור השרון. בנס זכינו, ואנחנו רוצים לשמח זוג איתנו".
התגובות להודעה אתם יכולים לנחש, היו מאוד חיוביות ומפרגנות.