בית המשפט גזר השבוע את עונשו של אסיר לשעבר בבית הסוהר "השרון" בסמוך לנתניה, שעינג את עצמו מינית מול שתי סוהרות בכלא. המקרה אירע לפני כשלוש שנים וחצי, דאז היה הנאשם אסיר בבית הכלא. על פי גזר הדין, סמוך לשעה 8:30 בבוקר, שהה הנאשם בתא המתנה באזור הקנטינה כשאשנב דלת התא שלו היה פתוח.
1 צפייה בגלריה
(פתח אשנב והוציא את איבר המין | צילום אילוסטרציה: שאטרסטוק)
קראו גם:
באותה העת, הגיעו לאזור הקנטינה שתי סוהרות. אחת מהן נכנסה לקנטינה, בעוד שהשנייה המתינה בחוץ כשגבה מופנה לדלת התא. בשלב זה, נעמד הנאשם בצמוד לדלת התא, הפשיל את מכנסיו ותחתוניו, חשף את איבר מינו והוציאו דרך האשנב הפתוח, ואונן באמצעות ידו, כשהוא מביט באחת מהסוהרות, כל זאת לשם "גירוי, סיפוק או ביזוי מיניים". אחרי שהסוהרת השנייה חזרה מהקנטינה, היא הבחינה במעשיו של הנאשם והרחיקה את חברתה לעבודה מהמקום.
בגזר הדין, נאמר כי הנאשם הוא בעל ארבע הרשעות קודמות בעבירות מין, בין היתר מעשה מגונה בקטין מתחת לגיל 16, אינוס קטינה מתחת לגיל 16, מעשה סדום בקטין מתחת לגיל 14 ובעילת קטינה מתחת לגיל 14.
הנאשם סיפר כי לאחר שהיה נשוי כ-11 שנים והתגרש, החל להימשך לקטינים וכן לגברים. אלה הובילו אותו להתחיל לקבל טיפול תרופתי להפחתת הדחף המיני לפני כשנתיים. לאחר שחרורו מהמאסר בכלא "השרון" ולאחר המקרה, הנאשם אף החל לקבל טיפול ב-"הוסטל" המיועד לגברים בעלי התנהגות מינית פוגענית. למרות אלה, הערכת המסוכנות של הנאשם העלתה כי הנאשם יצר רושם לא אמין ומניפולטיבי, בעל משיכה מינית לקטינים בני שני המינים, ועיסוק מוגבר במין.
התביעה בתיק דרשה עונש מאסר שינוע בין מספר חודשים שירוצו בעבודות שירות, לבין 15 חודשי מאסר בפועל. בית המשפט קבע כי על הנאשם להמשיך את הטיפול ב-"הוסטל" שבו הוא נמצא במשך שנתיים, וגזר על הנאשם שבעה חודשי מאסר על תנאי.
כל העדכונים - חדשות נתניה