אם מנתניה טוענת כי בתה בת ה-16 הוטרדה מינית כשטיילה עם כלבתה ברחוב גולומב בעיר. לאחר שהעלתה את סיפור המקרה ואת תמונת האיש לרשתות החברתיות, התברר שזו ככל הנראה לא הפעם הראשונה. "המשטרה מחכה שמישהי תיאנס", כועסת אישה הטוענת שגם היא הוטרדה על ידו.
(תקיפה. צילום: shutterstock)
"ביום שישי האחרון, הבת שלי, ילדה שעוד לא מלאו לה 17, יצאה לטיול עם הכלבה", מספרת תושבת העיר. "איזה בחור שישב על ספסל עצר אותה וביקש לגעת בכלבה, ואנחנו רגילים לזה, זאת כלבת האסקי, באמת יפה, הרבה אנשים מבקשים ללטף אותה. ואז הוא התחיל לשאול את הבת שלי 'איך קוראים לך, בת כמה את', התחיל לשלוח לה ידיים, נגע לה בכתפיים, ליטף לה את היד. התחיל לשאול אותה אם היא מסתובבת עם מכנס בייבידול. ושהיא באה ללכת, הוא פשוט חיבק אותה ונישק אותה בצוואר בניגוד לרצונה".
קראו גם:
האם מספרת שבתה חזרה מזועזעת מהמקרה. "הבת שלי חזרה הביתה כולה מפוחדת, רועדת. היא פחדה גם להגיש תלונה במשטרה כי הוא שאל אותה לשמה והיא אמרה לו. הלכנו למשטרה, הגשנו תלונה, הם עצרו אותו. במשטרה אמרו שיודעים במי מדובר ושהוא מוכר להם", אומרת האם.
אמה של הנערה פרסמה פוסט בנושא בפורומים העירוניים, שזכה למאות לייקים ותגובות מנשים נוספות שמספרות כי החשוד מוכר להן. "כמה וכמה פעמים ניסיתי להגיש עליו תלונה במשטרה", הגיבה אחת מתושבות העיר ואמרה: "כל הזמן זורק לי הערות, על פעם זה אותו הפחד. ומה התגובה של המשטרה? שאין מה לעשות אתו. המשטרה פשוט מחכה שמישהי תיאנס או תירצח".
בדיקה העלתה כי בעקבות הגשת התלונה נגדו, החשוד נעצר אך שוחרר לאחר שתי הארכות מעצר בתנאים מגבילים בתחילת השבוע.
"זה מזעזע שהוא שוחרר", אומרת האם. "לפי כל התגובות בפייסבוק, זו לא פעם ראשונה שהוא מטריד מישהי. אני לא מבינה איך שחררו אותו ככה. במשטרה אמרו לי שהם אוכפים את החוק, ובית המשפט החליט לשחרר אותו. נתנו לו גם צו הרחקה של שלושים יום מהבת שלי. יש שם המון נשים, המון בנות, והוא מטריד שוב ושוב. מקומו או בכלא, או במחלקה סגורה. מה יקרה פעם הבאה שהוא חס וחלילה יסחוב בחורה למקום מבודד ויהרוס לה את החיים?"
מה שלום הבת שלך?
"ברוך השם, בסדר. אנחנו תומכים בה. נותנים לה המון חם ואהבה. ברוך השם שזה לא נגמר גרוע יותר. האירוע כמובן השפיע עליה. אחרי שזה קרה, שהיא הייתה צריכה ללכת למכולת, היא לא הסכימה ללכת לבד והלכה עם חבר שלה".
מהמשטרה נמסר כי נסיבות האירוע נבדקות.
לעדכונים נוספים - חדשות נתניה