ליאור כהן (35) מונה בימים אלו כמנכ"ל במתחם הבילוי והפנאי החדש פיאנו, עיר ימים בנתניה, אשר הקמתו הולכת ונשלמת בימים אלו.
במסגרת תפקידו ינהל כהן את הפעילות מול הקמעונאים והשוכרים, תמהיל החנויות, סיום עבודות הבנייה ופתיחת המתחם, לאחר שיושלמו עבודות הבנייה.
כהן, בוגר הבינתחומי במנהל עסקים ומימון, שימש בתפקידו האחרון כמנהל הנכסים של נמל ת"א, במשך 5 שנים. לפני כן ניהל השקעות בשוק ההון.
לדברי בר אבדיאב, מבעלי פיאנו: "אנחנו מאחלים הצלחה רבה לליאור כהן כמנהלו החדש של פיאנו. כישוריו, יכולותיו וניסיון העבר שלו יסייעו בחיזוק ומיצוב פיאנו כמקום הקניות והבילוי המועדף לתושבי האזור".
לדברי כהן: "התפקיד החדש מאתגר עבורי. לא בכל יום מוקם בישראל מתחם קניות ובילוי ברמה בינלאומית. המטרה שלי להביא את המתחם לקו הפתיחה בצורה הטובה ביותר ומשם להמשיך ולפעול על מנת להפכו ל"סלון הציבורי" של עיר ימים – בנתניה".

ליאור כהן, מנכ"ל פיאנוליאור כהן, מנכ"ל פיאנו
ליאור כהן, מנכ"ל פיאנו
(צילום: אסף לוי)

מתחם הקניות והבילוי פיאנו, אשר ממוקם בשכונת עיר ימים - פולג בנתניה, נמצא בימים אלו בשלבים אחרונים של הקמתו לקראת פתיחתו במאי 2020. המתחם משתרע על שטח של כ-9.5 דונם, אשר מתוכם כ-7,000 מ"ר מיועדים למסחר. יזמי הפרויקט הם קבוצת בריגה ואנשי העסקים דודו מכלוף ובר אבדיאב מחברת די.בי.איי נדלן.
ההשקעה הכוללת בפרויקט עומדת על כ-165 מיליון שקלים והוא ישלב תמהיל של מותגים, חנויות ובתי עסק ייחודים מהארץ ומחו"ל, חלקם יפתחו בלעדית ולראשונה במקום (כגלידה לורן) לצד נותני שירות ומותגים ידועים.

PIANO - מרכז מסחרי יוקרתי בעיר ימים - פולגPIANO - מרכז מסחרי יוקרתי בעיר ימים - פולג
PIANO - מרכז מסחרי יוקרתי בעיר ימים - פולג
(הדמיה: סטודיו 360)

עד עתה הושכרו רוב השטחים המסחריים, בניהם: מותג בגדי הילדים הישראלי המצליח ביותר בעולם NUNUNU, אשר יפתחו חנות מעוצבת על שטח של כ-50 מ"ר, רשת סופרמרקטים פוליצר על שטח של 1,000 מ"ר, בנדיקט בייקרי, אופטיקה קמחי, הקונדיטור דודו אוטמזגין, פיצה זוטא, רשת לחם ארטיזן, בר סופר פוד של מזון ומשקאות בריאות, רשת המזון האסייתית ווק טו ווק, כמו כן שכרו חנויות מעצבים, בנקים, קופות חולים ועוד.