קבוצות לוינשטין ומגיל מדווחות על מכירת 10 דירות בתוך 10 ימים בפרויקט מגדל הצוק 2 בנתניה.
מדובר בדירות 4 ו-5 חדרים, שנמכרו במסגרת פריסייל, בהיקף מכירות של כ-30 מיליון שקל.
1 צפייה בגלריה
פרויקט מגדל הצוק 2 של קבוצת לוינשטין בנתניה
פרויקט מגדל הצוק 2 של קבוצת לוינשטין בנתניה
פרויקט מגדל הצוק 2 של קבוצת לוינשטין בנתניה
( הדמיה: 3division )
פרויקט מגדל הצוק 2 כולל מתחם מגורים הוליסטי יוקרתי, בשטח של 5.7 דונם, בשכונת פארק הים בנתניה. המתחם יכלול מגדל מגורים בן 26 קומות ובו 101 דירות בתמהיל מגוון: דירות בנות 4 ו- 5 חדרים בגדלים שונים וכן פנטהאוזים.
בנוסף, יכלול המתחם, שממוקם בקרבה לחוף הים ולמרכז העיר, חדר כושר ; פארק מתקני כושר הידראוליים ; מתחם יוגה ופילאטיס ; פינת צ'יל הכוללת ערסלים, פינות ישיבה מוצלות ופינות שיזוף ; מועדון דיירים ; שבילי הליכה ואזורי ישיבה ; חדר עגלות ואופניים ועוד.
קראו גם:
הפרויקט, שתוכנן על ידי משרד האדריכלים "לאה רובננקו אדריכלים", יכלול גם חניון תת קרקעי, לובי כפול מוגבה, 4 מעליות מהירות ועוד. הפרויקט ייבנה על פי שיטת הבנייה היבשה, המשלבת טכנולוגיות המשפרת את הבידוד האקוסטי והתרמי בדירות.
מהחברות נמסר כי דירות 4 חדרים, בשטח של 103 מ"ר עם מרפסת בשטח של 15 מ"ר, מוצעות למכירה במחיר של החל מ-2.925 מיליון שקל ; דירות 5 חדרים, בשטח של 138 מ"ר עם מרפסת בשטח של 15 מ"ר, מוצעות למכירה במחיר של החל מ- 3.65 מיליון שקל.
בפרויקט ייבנה גם פנטהאוז בקומה ה- 26, בשטח של 168 מ"ר עם מרפסת בשטח של 91 מ"ר במחיר של 10 מיליון שקל.
לדברי אורי פליישמן, סמנכ"ל שיווק ומכירות בקבוצת לוינשטין: "הפרויקט ממוקם בפריים לוקיישן, במרחק של כ-350 מטר מהים ובשכונת פארק הים האטרקטיבית שמושכת אליה ביקושים רבים. היתרון המרכזי של הפרויקט טמון באורח החיים הייחודי והנוח שהוא מספק לדייריו, כאשר הפרויקט מאפשר חווית מגורים הוליסטית ומיקום בו הכל נמצא במרחק נגיעה.
"אנחנו מזהים כבר היום את הביקושים הגבוהים הן מצד תושבי האזור והן מצד משקיעים המבינים את הפוטנציאל הטמון בפרויקט".
שכונת פארק הים בנתניה הנבנית בדרום העיר ליד בתי המלון וטיילת החוף, מוקמת על אחת מעתודות הקרקע הגדולות בעיר בשטח של 885 דונם והיא תהפוך לרובע עירוני חדש אשר יקשר בין ציריה הראשיים של נתניה.
השכונה תכלול כ-3,000 יחידות דיור, בצמוד למע"ר העתידי, מבני ציבור וחינוך. במרכז השכונה מתוכנן שטח ציבורי פתוח – פארק מרכזי בשטח של כ–50 דונם המהווה ציר ירוק המשכי בעיר ובו מתוכננים שבילים להולכי רגל ולרוכבי אופניים, כמו גם פעילויות משחק, נופש ומנוחה.