הספורטאית ותושבת העיר נתניה, פולינה גרוסמן, אלופת העולם בקיקבוקסינ זכתה בשבוע שעבר בגביע העולם בקיקבוקסינג (נשים עד 70 קילו), בתחרות שהתקיימה בבודפשט, הונגריה.
2 צפייה בגלריה
פולינה גרוסמן. אלופה
פולינה גרוסמן. אלופה
פולינה גרוסמן. אלופה
(צילום: Hussein Marey)
גרוסמן מספרת כי בתחרות בבודפשט היא הרגישה שהשופטים נגדה ונגד חבריה לנבחרת, רק בגלל שהם מישראל. "קיבלנו שריקות בוז מהקהל ובמיוחד לאחר שזכינו בקרבות. זה רק דירבן אותנו לנצח, אני אוהבת את ישראל!", אמרה. גרוסמן גברה על מתאגרפות משווייץ, פולין, ספרד וסרביה עד לזכייה הנכספת בגביע.

2 צפייה בגלריה
פולינה גרוסמן. אלופה
פולינה גרוסמן. אלופה
פולינה גרוסמן. אלופה
(צילום: mma israel)

גרוסמן עטורת פרסים בענף הקיקבוקס – היא זכתה במדליית זהב בגביעי אירופה לשנת 2023; מדליית ארד בגביעי אירופה ועולם בשנים 2021 ו-2022; מדליית ארד באליפות אירופה לשנת 2022; אלופת ישראל בשנים 2023–2020. גרוסמן הייתה אחת מ-4 הספורטאים היחידים בארץ בענף הקיקבוקס שעמדו בדרישות הסף להשתתפות במשחקי העולם בשנת 2022 (המקבילה לאולימפיאדה לספורט שאינו אולימפי); והיתה גם אחת מ-2 הספורטאים היחידים בארץ בענף שעמדו בדרישות הסף להשתתפות במשחקי הקרב בשנת 2023 (התחרות הגדולה ביותר לענפי הקרב המתקיימת פעם בארבע שנים).
לצד כל זאת, גרוסמן היא גם המאמנת האישית של היזם והבעלים של קבוצת הנדל"ן- איציק תשובה בשנה האחרונה. "איציק מתאמן מאוד ברצינות, ומעלה קצב בכל אימון. אני מודה לו מקרב לב על התמיכה, ויודעת שאם אני אצטרך משהו הוא יהיה שם בשבילי. איציק בונה בניינים, אבל בונה גם ספורטאים", אמרה.
התמיכה בפולינה גרוסמן היא איננה התמיכה הראשונה של קבוצת איציק תשובה בספורטאים תושבי נתניה. הקבוצה גם העניקה חסות ראשית ללוחם הג'יו ג'יטסו הישראלי ירין שריקי, שזכה ב-2022 באליפות אירופה באחת התחרויות היוקרתיות בענף. הקבוצה תורמת רבות לקהילה בעיר ולספורט בפרט.

קראו גם:

לדברי איציק תשובה, יו"ר ובעלים קבוצת איציק תשובה, "כמי שנולד, גדל ומתגורר בנתניה, אני גאה לתמוך בספורט בעיר בכלל, ובפרט לספורטאים מצליחים תושבי העיר. פולינה הביאה הרבה גאווה לעיר נתניה ולמדינה כולה, וניצחה למרות האווירה העוינת שהיתה בתחרות. העיר נתניה יקרה לנו, עיקר פעילותינו מתמקדת בה מזה שנים רבות, ונמשיך לתמוך בקהילה החמה שבה ככל שנוכל".