בבית המשפט בנתניה הוגשה בשבוע שעבר תביעה נגד מכבי נתניה בגין אי תשלום עבור בדיקות של מערכות לגילוי עשן. התובע טוען לעוגמת נפש ולהתנהלות חסרת תום לב מצד המועדון.
(אוהדי מכבי נתניה. צילום: עוז מועלם)
בכתב התביעה שהוגש על ידי חברה המספקת בדיקות ציוד לכיבוי אש, נטען כי ב-5 בינואר 2020 ביצעה נציגת המועדון הזמנת עבודה לבדיקת מערכות וציוד לגילוי אש, בדיקת כיבוי אש ובדיקת מערכת ספרינקלרים.
התובע טוען כי הזמנת העבודה בסך 3,356 שקלים בוצעה בחתימה על ידי המועדון. לדבריו, כמה ימים לאחר שבודק מטעמו תיאם הגעה עם אחראי מטעם המועדון, העבודה בוצעה. הבדיקה שנמשכה כמה שעות נערכה כאשר נציג המועדון נוכח לאורך כל זמן הבדיקה.
בכתב התביעה נטען כי בתום הבדיקה הגיש התובע למועדון את האישורים והדו"חות הנדרשים. אולם במהלך שלושת החודשים שחלפו - פברואר, מרץ ואפריל - ניסה התובע שוב ושוב ליצור קשר עם המועדון בעניין התשלום. רק בתחילת החודש שעבר הוא הצליח ליצור קשר טלפוני עם מנכ"ל המועדון בניסיון לברר לגבי תשלום על העבודה. בתגובה, כך נטען, מסר המנכ"ל כי אינו מתכוון לשלם את החוב.
התובע טוען כי נכון למועד הגשת התביעה, נתניה לא שילמה לו על העבודה שביצע. התביעה הוגשה על סך של 4,500 שקלים. התובע טוען כי המועדון גרם לו לנזק, לעוגמת נפש ולהוצאות נוספות שנגרמו לו בשל התנהלותה חסרת תום הלב של הנתבעת ואי תשלום הכספים כמובטח.
ממכבי נתניה נמסר בתגובה: "לא קיבלנו שום תביעה".