הצבא הצהוב יכבוש את סמי עופר: חמש שנים לאחר שהפסידה בגמר לקריית שמונה ב-2014, תגיע הערב (ד', 20:45) מכבי נתניה לאותו מעמד, הפעם מול קבוצה אחרת - בני יהודה, ותנסה לעשות את מה שלא הצליחה אז. לזכות בתואר הנחשק ולשחק בוודאות באירופה בעונה הבאה.
הסחורה הכי חמה בליגה. פאטוס בצ'יראי (צילום: עוז מועלם)הסחורה הכי חמה בליגה. פאטוס בצ'יראי (צילום: עוז מועלם)
הסחורה הכי חמה בליגה. פאטוס בצ'יראי (צילום: עוז מועלם)
(הסחורה הכי חמה בליגה. פאטוס בצ'יראי (צילום: עוז מועלם))
בשבת האחרונה הורחק קפטן מכבי נתניה ויקי כחלון בצהוב שני במשחק מול מכבי תל אביב ובשל כך ייעדר מגמר היום. למרות זאת, לשחקן הובהר כי יוזמן להניף את הגביע אם וכאשר הקבוצה תזכה בו, עם הקפטן דודי תירם.
כחלון הגיב על כך: "כל מה שהקב"ה עושה זה לטובה. תודה רבה לכולם, על כל האהבה וההודעות המחזקות, אני אוהב אתכם. אני מבטיח שנגיע לעוד מעמדים כאלה ועכשיו חשוב להתרכז בלזכות בגביע".
מכבי נתניה תצא הערב לאחר האימון למלון בחיפה, שם תשהה עד למשחק הגמר. מחר בבוקר יערכו השחקנים אימון קל ליד בית המלון לצורך הפגת המתח. האוהדים מתכננים מפגן תמיכה מרשים.
אחד מכוכבי העבר של מכבי נתניה, מרדכי ("פודי") חלפון, אמר: "יש שיר שהמילים שלו 'רבותי ההיסטוריה חוזרת', זה מה שיהיה. יגמר 1:2 נתניה. סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה יודעים הכל ומכירים את הטקטיקה של יוסי אבוקסיס".
אוהדי מכבי נתניה. צילום: עוז מועלםאוהדי מכבי נתניה. צילום: עוז מועלם
אוהדי מכבי נתניה. צילום: עוז מועלם
(אוהדי מכבי נתניה. צילום: עוז מועלם)
דראפיץ' וברדה תירגלו בהרכב את דני עמוס, מוחמד זבידאת, טים הויבך, ברנקו ורגוץ', דודי תירם,
עלי מוחמד, סתיו פיניש (יחמיר היקה), ניקו אולסק (אביב אברהם), גבי קניקובסקי, גיא מלמד ופאטוס בצ'יראי.
לקראת הגמר תתוגבר תחנת חיפה חוף הכרמל, הסמוכה לאצטדיון סמי עופר, בדיילים, מנהלים ומאבטחים ותופעל רכבת מיוחדת שתצא בשעה 18:08 מתחנת תל אביב "ההגנה". הרכבת תעצור בתחנות תל אביב סבידור מרכז, הרצליה, בית יהושע, נתניה, חדרה ובנימינה. בסיום המשחק, יתווספו שלוש רכבת מיוחדת בשיטת "מלא וסע", אשר יצאו מתחנת חוף הכרמל לתחנת תל אביב "ההגנה". הרכבות יעצרו בתחנות בנימינה, חדרה מערב, נתניה, בית יהושע, הרצליה, תל אביב סבידור מרכז ותל אביב "ההגנה".