חג הפסח מגיע ואיתו השאלה היכן לבלות את ערב החג? בצד שלו? בצד שלה? מול משפחה מצומצמת או כזו גדולה? ומי יכין את האוכל? ומי יערוך שולחן?
החלטנו להציע לכם עוד אפשרות שאולי תעשה סדר בבלגן, אז כמה יעלה לכם לילה מפנק באחד המלונות בנתניה כולל ארוחת סדר? ערב החג יוצא השנה ביום שישי, ישנם מלונות שניתן ללון בהם לילה אחד כולל סעודת החג וכאלה שלא.
 ארוחת ליל הסדר (צילום: ירון ברנר) ארוחת ליל הסדר (צילום: ירון ברנר)
ארוחת ליל הסדר (צילום: ירון ברנר)
( ארוחת ליל הסדר (צילום: ירון ברנר))
מלון ווסט לגון נתניה
מחיר ללילה במלון בערב ליל הסדר: מחיר לזוג ללילה החל מ- 1,450 שקל לינה + ארוחת בוקר. בסיס חצי פנסיון, שיכלול גם את ארוחת ליל סדר תוסיפו 500 שקל למבוגר ו375 שקל לילד. מידע נוסף: אורחי המלון ייהנו מפעילויות מיוחדות לילדים במהלך הפסח ללא תשלום נוסף.
מלון ווסט לגון (צילום רועי מזרחי)מלון ווסט לגון (צילום רועי מזרחי)
מלון ווסט לגון (צילום רועי מזרחי)
(מלון ווסט לגון (צילום רועי מזרחי))
מלון רמדה נתניה
מחיר 2 לילות במלון בערב ליל הסדר: 2 הלילות הראשונים של החג על בסיס חצי פנסיון יעלו 3275 שקל. פנסיון מלא, שיכלול את ארוחת החג כמובן- 3860 שקל. מידע נוסף: המלון ממוקם על שפת ימה של נתניה מציע חבילות של 8 ימים בפסח חבילה זוגית בסוויטת דלאקס – 25,155 שקל. חבילה משפחתית 2+2 ילדים– 31,700 שקל. ניתן גם להתארח על בסיס לינה וארוחת בוקר בלבד. 2000 שקל ללילה לזוג, תוספת לילד בחדר 250 שקל. פנסיון מלא בערבי חג וחג וחצי פנסיון בחול המועד, בנוסף לילה של שבת על בסיס BB מתנה.
מלון רמדה נתניה (צילום: מאתר הרשת - יח"צ)מלון רמדה נתניה (צילום: מאתר הרשת - יח"צ)
מלון רמדה נתניה (צילום: מאתר הרשת - יח"צ)
(מלון רמדה נתניה (צילום: מאתר הרשת - יח"צ))
מלון איילנד
מחיר 2 לילות במלון בערב ליל הסדר: שני לילות לזוג כולל ארוחת ליל הסדר על בסיס חצי פנסיון כולל ארוחת ליל סדר יעלה לכם 6190 שקל.
מידע נוסף: מלון איילנד היוקרתי LUXURIUS SUITES HOTEL שוכן בנקודת חיבור קסומה במקום בו נוף הים נשקף אל המלון מכל עבר. במלון 137 הסוויטות שבכל סוויטה תוספת של חדר שינה אחד או שנים לפחות, הסוויטות מתאימות ל-4 עד 6 אורחים, מעוצבות בצבעי שחור-לבן אלגנטיים. בשבתות המלון מציע סיור רגלי להורים ולילדים באזור חוף הים והטיילת ללא עלות.
איילנד (צילום: אורי אקרמן)איילנד (צילום: אורי אקרמן)
איילנד (צילום: אורי אקרמן)
(איילנד (צילום: אורי אקרמן))
מלון דיוויד טאוור
מחיר ללילה במלון בערב ליל הסדר: המחירים בפסח הינם 1400 שקל לזוג, בחדר סופריור כולל ארוחת בוקר. מחיר ארוחת חג הינה 450 שקל לאדם. כלומר: לילה זוגי במלון + ארוחת חג וארוחת בוקר יעלה לכם 2300 שקל. מידע נוסף: יש מינימום של 2 לילות בשישי.
מלון DAVID TOWER (צילום: אסף פינצוק)מלון DAVID TOWER (צילום: אסף פינצוק)
מלון DAVID TOWER (צילום: אסף פינצוק)
(מלון DAVID TOWER (צילום: אסף פינצוק))
מלון פארק נתניה
מחיר ללילה במלון בערב ליל הסדר: לילה במלון כולל ארוחת בוקר יעלה 1640 שקלים. פלוס ארוחת ליל הסדר, המחיר יעמוד על 2700 שקלים. במידה ותרצו פנסיון מלא, המחיר יעמוד על 3300 שקלים.
מלון פארק נתניה (צילום: מתוך אתר המלון - יח"צ)מלון פארק נתניה (צילום: מתוך אתר המלון - יח"צ)
מלון פארק נתניה (צילום: מתוך אתר המלון - יח"צ)
(מלון פארק נתניה (צילום: מתוך אתר המלון - יח"צ))