בית משפט השלום בנתניה קיבל את בקשתה של תושבת העיר והוציא צו הרחקה (צו מניעת הטרדה מאיימת) כנגד המטפלת לשעבר של אבא שלה, לאחר שזו לפי טענתה, תקפה אותה וניסתה "להפנט אותה".
1 צפייה בגלריה
"תצטרכו להתחנן כדי לקבל ממני מחילה"
"תצטרכו להתחנן כדי לקבל ממני מחילה"
ביקשה צו הרחקה מהמטפלת לשעבר
(צילום המחשה: shutterstock)
המתלוננת טוענת, כי המטפלת עבדה אצל אביה וגנבה ממנו כספי פיצויים שקיבל מגרמניה כניצול שואה. לאחר שאביה נפטר, המתלוננת דרשה מהמטפלת חזרה את הכסף הגנוב לכאורה, ואף פנתה למשטרה. לטענתה, בעקבות פנייתה למשטרה, המטפלת הכתה אותה וניסתה להפנט אותה.
"הלכתי לחנות באזורים, וראיתי את הבחורה (המטפלת, ד"ס) שותה ויושבת עם עוד מישהו על הספסל", סיפרה המתלוננת בתחנת המשטרה, "ניגשתי אליה ואמרתי לה שתחזיר את הכסף שהיא גנבה מאבא שלי, ואני חושבת שהיא עושה היפנוזה לאנשים כי היא הסתכלה לי בעיניים ואני ישר הלכתי אחורה.
קראו גם:
"אני יודעת את זה בגלל שהיא עשתה לי היפנוזה, ואז היא תקפה אותי עם התיק שלה, וגבר שהיה איתה משך לי את השיער". כשנשאלה המתלוננת האם המטפלת מהווה סכנה גופנית ממשית, היא ענתה "כן, אני מפחדת שתעשה עליי היפנוזה".
כאמור, בית משפט השלום נענה לבקשתה של המתלוננת, והוציא צו הרחקה האוסר על המטפלת לשעבר להטריד את המתלוננת, לאיים עליה, לנקוט כלפיה באלימות וליצור איתה קשר.
כל העדכונים - חדשות נתניה