על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עורכי הדין סתיו גרוסמן-גלמן ועמוס איתן, הנאשם פגע באמצעות שימוש ביישומונים אינסטגרם, וואטסאפ ופייסבוק מסנג'ר בכ-45 קטינות בטווח הגילאים 13-18 שנים, וכן במספר בגירות. בין הקורבנות גם ילדות ונערות מנתניה, ראש העין, אריאל, אלעד, ראשון לציון, נתניה, באר שבע, מודיעין, חדרה ואופקים.
צילום: shutterstockצילום: shutterstock
צילום: shutterstock
(צילום: shutterstock)
על פי כתב האישום, במהלך השנים 2015-2019, ועד למועד מעצרו ב-15.7.2019, פנה הנאשם לקטינות רבות באמצעות "אינסטגרם" או "וואטסאפ", תוך שימוש בזהויות בדויות רבות.
לעתים הציג עצמו הנאשם כנערה הנמשכת לנשים, לעתים כמאמן שחיה, לעתים כאדם אמיד או כמורה למיניות. בהתאם לכך, הנאשם השתמש בשמות בדויים רבים, הן של גברים והן של נשים וכן בתמונות הנחזות להיות תמונות של הדמויות שאליהן התחזה.
במהלך ההתכתבויות הללו, ניהל הנאשם שיח בעל תוכן מיני עם הקטינות, וזאת במטרה לבצע בהן עבירות מין. הנאשם ביקש במהלך ההתכתבות כי הקטינות תשלחנה לו תמונות עירום מלא או חלקי שלהן, וב-9 מקרים גרם הנאשם לכך כי הקטינות יבצעו בעצמן מעשי אינוס ומעשי סדום.
במספר מקרים אף "יצא" הנאשם מן המרחב הוירטואלי, ונפגש עם מספר קטינות פנים-אל-פנים. בחלק מהמקרים עלה בידו של הנאשם להיפגש פיזית עם הקטינות ולבצע בהן עבירות מין. בין השאר נפגש איתן בגן ציבורי בפתח תקוה, בקניון במרכז הארץ ובלונה פארק בתל אביב.
באחד המקרים שכנע הנאשם את אחת הקטינות, שאותה פגש פיזית, כי עליה לבדוק אם עדיין שמרה על בתוליה. במסגרת זו, "בדק" הנאשם אם הקטינה בתולה וביצע בה מעשה אינוס בהסכמה שהוגשה במרמה.
במקרה אחר נפגש הנאשם עם אחת הקטינות בקניון במרכז הארץ, נכנס עימה לתא השירותים, וניסה לבצע בה אקט מיני חרף התנגדותה. במספר מקרים אף סחט הנאשם את הקטינות במטרה לקבל מהן תמונות נוספות, לאחר שאלה סירבו להמשיך את ההתכתבות עימו.
הפרשה נחשפה בעקבות פניות שהתקבלו במוקד 105 המיועד לטיפול בדיווחים על פגיעות כלפי קטינים ברשת.
בד בבד עם הגשת כתב-האישום ביקשה מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.
בפרקליטות ציינו את ההיקף העצום של הקטינות שנפגעו ממעשיו של הנאשם, שאת כולן פגש באמצעות האינטרנט, ולא הייתה בין הנאשם לבינן היכרות מוקדמת. כן ציינו את ייחודיותו של מקרה זה, שבו עבירות המין אומנם החלו במרחב המקוון, אולם במספר מקרים חצו את המרחב הווירטואלי אל המרחב הפיזי.
כמו כן, ציינו כי הנאשם ביקש להתחזות כחולה סכיזופרניה, על מנת לחמוק מהליכים המשפטיים נגדו, אולם בסופו של דבר התקבלה חוות-דעת שלפיה הוא התחזה בכזב. בשל מעשים אלה ייחסו לנאשם גם עבירה של שיבוש מהלכי משפט.