מהיום שבו נפגשו מייסדות Designed for living, ג'נטיאן נניקהובן ונור מייג'ס, הן גילו תשוקה משותפת לדפוסים עליזים ושובבים ולצבעים עזים. לשתיים רקע משותף בעיצוב פנים של מלונות, מוזיאונים ובתי מגורים. בשנת 2013 הן יצאו לדרך משותפת והקימו את הסטודיו שלהן.
המעצבות ג'נטיאן נניקהובן ונור מייג'ס (יח"צ) והקולקציה החדשה (צילום: ניר עצמון)המעצבות ג'נטיאן נניקהובן ונור מייג'ס (יח"צ) והקולקציה החדשה (צילום: ניר עצמון)
המעצבות ג'נטיאן נניקהובן ונור מייג'ס (יח"צ) והקולקציה החדשה (צילום: ניר עצמון)
(המעצבות ג'נטיאן נניקהובן ונור מייג'ס (יח"צ) והקולקציה החדשה (צילום: ניר עצמון))
העיצובים שלהן מצוירים ביד וניתן לזהות בקלות כל אחד מהם על פי פלטת הצבעים הנועזת שלו הכוללים רמזים של אורגני, גיאומטרי ודפוסים בהשראת הטבע. ג'נטיאן ונור אמצו גישה המשלבת יצירתיות ואותנטיות, תוך תשומת לב לפרטים.
קולקציית Tree of Life. צילום: ניר עצמוןקולקציית Tree of Life. צילום: ניר עצמון
קולקציית Tree of Life. צילום: ניר עצמון
(קולקציית Tree of Life. צילום: ניר עצמון)
בעיצב הקולקציה החדשה Tree of Life נור וג'נטיאן קיבלו השראה מעץ החיים. בתרבויות רבות, הוא נתפס לעתים קרובות כסמל של לידה. בסתיו, עצים משירים את עליהם אולם באביב העלים צצים שוב והעץ שוב שופע ציפורים ופרפרים. הענפים הצבעוניים והחיוניים יחד עם הדפוסים הגיאומטריים המנוגדים, והצבעים העזים יוצרים תחושת מאופקת, אך אקלקטית של מיזוג הדפסים גיאומטריים עזים עם עיצובים פרחוניים ומרהיבים.
Designed for Living. צילום: ניר עצמוןDesigned for Living. צילום: ניר עצמון
Designed for Living. צילום: ניר עצמון
(Designed for Living. צילום: ניר עצמון)
קולקציית עץ החיים כוללת: מערכות אוכל, ספלים, צלחות, קערות, קעריות, צנצנות אחסון, מגשי עוגה, קנקני שתיה, פלייסמטים ומפות. המחירים נעים בין: 25-450 שקלים. את הקולקציה ניתן לרכוש ב"נובל קולקשן" במתחם SIV בפתח תקווה ובחנויות ורשתות העיצוב המובחרות ברחבי הארץ.