מתרחבים במכבי שירותי בריאות בנתניה: כבר שש שנים ברציפות שבמכבי שירותי בריאות בנתניה רושמים הצלחות בכל הנוגע להצטרפות תושבים חדשים לקופה, אך דומה ששנת 2021 שנתוניה מתפרסמים כעת, היטיבה מאוד עם קופת החולים.
3 צפייה בגלריה
מתחסנים בנתניה
מתחסנים בנתניה
מתחסנים בנתניה
(צילום: דוברות מכבי)
על פי הנתונים, נרשם זינוק חסר תקדים בהצטרפות לקופה גם בשנת 2021 שהתאפיינה בעיקר מבחינה בריאותית בצל הקורונה. דומה שהתמודדות הקופה במסגרת השירותים שהעניקה הן בחיסונים, הן בבדיקות, והן בכל המעטפת הכוללת והנלווית לקורונה, הביאה את תושבי נתניה להצביע ברגליים עבור הקופה.
שלושה מתחמי חיסונים נפתחו במקומות שונים ברחבי העיר, הורחבו שעות דיגום של הדרייב אין, חוסנו ודוגמו עשרות אלפי תושבים שהמשיכו להיות מטופלים בשיתוף פעולה עם עיריית נתניה.
לצד הצלחות אלו במכבי פתחו את שנת 2022 עם מחויבות גדולה למבוטחים שבא לידי ביטוי בפתיחה של מרפאה נוספת של מכבי דנט בקרית השרון. בנוסף, לקראת סוף שנת 2022 ייפתח בקרית השרון מוקד רפואת נשים שייתן מענה חשוב לנשות נתניה והסביבה וגם שלוחה של התפתחות הילד .
גם הנתונים בעיר מצביעים על שביעות רצון גבוהה ממכבי, שמתבטאת במעבר אליה מהקופות האחרות. להלן נתוני המעברים בין קופות החולים בנתניה בשנת 2021:
ד"ר אנג'לה עירוני ראש מחוז השרון במכבי שירותי בריאות: "השנה האחרונה הייתה מאתגרת ומלאה בפעילות סביב השעון. החל מחיסוני הקורונה, הפעלת מתחמי בדיקות, טיפול בחולי קורונה וניהול הרפואה בשגרה וחירום, קופות החולים הובילו כל משימה בצורה מופתית ובזכות העובדים המסורים שמקדישים את חייהם לעבודתם, הצלחנו להעניק שירות יוצא דופן לכל אחד ואחת שהיו זקוקים לנו.
3 צפייה בגלריה
ד"ר אנג'לה עירוני
ד"ר אנג'לה עירוני
ד"ר אנג'לה עירוני
(צילום: עופר חג'ייב)
"על רקע משבר הבריאות העולמי, הצרכנים הישראליים המשיכו להביע אמון במכבי ובחרו גם השנה להצטרף לקופה הצומחת ביותר בישראל. מדובר בנתון חסר תקדים שמדרבן אותנו להמשיך להצטיין בכל הפרמטרים לטובת המטופלים שלנו"
פורסם לראשונה: 13:42, 13.04.22