את לינוי אשרם, שהדהימה את כולנו באולימפיאדת טוקיו, כבר ראינו מובילה כמה וכמה קמפיינים.
והנה הגיע אחד נוסף, קצת שונה.
1 צפייה בגלריה
לינוי אשרם בקמפיין למכללה האקדמית וינגייט
לינוי אשרם בקמפיין למכללה האקדמית וינגייט
לינוי אשרם בקמפיין למכללה האקדמית וינגייט
(צילום: באדיבות מכללה האקדמית בווינגייט)
בימים אלה עלה בטלוויזיה וברשתות החברתיות קמפיין של המכללה האקדמית בווינגייט, "הבחירה של האלופים".
במכללה החליטו שכוכבי הקמפיין יהיו - הסטודנטים. וכך יצא שמול המצלמות התייצבו האלופה האולימפית, לינוי אשרם, מור ספיר, אלוף העולם בטיפוס פאראלימפי, יוליה גורדיצ'וק, השחיינית הפאראלימפית שהשתתפה במשחקים הפאראלימפיים בריו ובטוקיו ואגז' גואדי, רץ מרתון שייצג את ישראל במשחקים האולימפיים בריו.
כל הספורטאים שהצטלמו לקמפיין הם סטודנטים לתואר ראשון בחינוך גופני במכללה. מטרת הקמפיין היא להציג מגוון רחב של ספורטאים מצטיינים שבחרו ללמוד תואר ראשון כדי להגדיל את אפשרויות הקריירה שלהם.
לינוי אשרם אמרה במהלך הצילומים לקמפיין: "מאוד נהניתי ביום הצילומים, כי אני עושה את זה עם חברים שהכרתי במהלך הלימודים. זה היה שונה מקמפיינים אחרים, כי כולנו מכירים והיתה אווירה מעולה על סט הצילומים. ללמוד במכללה זו חוויה מאוד גדולה עבורי, כי יש כאן לא רק לימודים תיאורטיים בכיתה, אלא גם לימודים מעשיים. בנוסף, אני מאוד אוהבת ספורט באופן כללי ובמהלך הלימודים אוכל להתנסות בענפי ספורט אחרים ולהכיר אנשים וחברים חדשים".
יוליה גורדיצ'וק, השחיינית הפאראלימפית: "זה הקמפיין הגדול הראשון שלי ואני מאוד מתרגשת להיות באותו קמפיין עם הספורטאים המובילים האלה, אני נהנית כאן מכל רגע הגעתי לתואר כדי ללמוד במגמה של חינוך מיוחד ותרפיה בספורט. אני רואה כמה ספורט חשוב ותורם לילדים בעלי מוגבלויות והגעתי לכאן כדי לעזור להם בכל מה שאוכל".
שלמה בן – גל, מנכ"ל המכללה האקדמית בווינגייט, התייחס לקמפיין ואמר: "אנחנו גאים בכך שסטודנטים שלנו כמו לינוי, מור, יוליה ואגז' מהווים לחוד החנית של הישגי הספורט בישראל ובעולם.
"השילוב בין מצוינות בספורט לבין מחקר אקדמי שמתקיים אצלנו במכללה, הוא זה שמוביל להישגים של הספורטאים שלנו וזו בדיוק הסיבה שהשקנו את הקמפיין הזה. סטודנטים אלו יהוו בסופו של דבר מודל לחיקוי בהוראת החינוך הגופני בבתי הספר ובעולם האימון של הספורט הישראלי".