נתנייתים אוהבים מקדונלד'ס? כנראה כן. זו הסיבה שהרשת עולמית הודיעה על פתיחת סניף חדש ושמיני במספרו בעיר. הסניף החדש ייפתח בקניון השרון, והוא יצטרף לסניפי מקדונלד'ס בסינמה סיטי, תחנה מרכזית, קניון עיר ימים, קריית השרון, פיאנו עיר ימים, סיטי פולג ורמת פולג.
1 צפייה בגלריה
הסניף החדש בנתניה
הסניף החדש בנתניה
הסניף החדש בנתניה
(צילום: מקדונלד'ס ישראל)
הסניף בקניון השרון הוא כשר ומציע ארוחות ללא גלוטן לצליאקים ולנמענים מגלוטן. הרשת מקצה פס הכנה נפרד בעבור מנה ללא גלוטן, תוך מעקב וביצוע בדיקות שוטפות להימצאות גלוטן במנה, כולל בצ'יפס שמתאים אף הוא לחולי צליאק.

חדש ברשת מקדונלד'ס

במהלך החודש הקרוב, הרשת תחלק במתנה בארוחות הילדים את צעצועי "המיניונים2", הדמויות האהובות מתוך הסרט ששבר את שיאי הצפייה בישראל "המיניונים2 עלייתו של גרו". בסדרת צעצועי "המיניונים2" 14 דמויות שונות עשויות מקרטון תלת מימד, כחלק מהמהלך אותו החלה הרשת בישראל מתחילת השנה לחלק בארוחות הילדים צעצועים ידידותיים מחומרים מתכלים.
במקביל, מציעה הרשת מגבות ממותגות של "המיניונים"2 לבחירה בארבעה צבעים, במחיר 24 שקלים למגבת בקניית ארוחה (29 שקלים ללא ארוחה או תמורת 19 מק קוינס).
הכירו את הטעם החדש: גלידה פיצוץ בטעם פיסטוק, גם באריזה משפחתית.
לפני כשנה, השיקה מקדונלד'ס את "מק גלידה" רשת גלידריות חדשה שמציעה את גלידת פיצוץ האהובה בטעמים חדשים שפותחו במיוחד עבורה, ביניהם הפיסטוק, קרם ברולה, בייגלה, מסטיק, פירות יער ועוד. לאור ההצלחה, גלידת פיצוץ בטעם פיסטוק תצטרף לטעמי הגלידה המוצעים בתפריט הקינוחים של מקדונלד'ס: גלידה פיצוץ עם שוקולד איטלקי ואגוזי לוז, גלידה פיצוץ שוקולד ובוטנים, גלידה פיצוץ תות ובוטנים, גלידה פיצוץ קרמל ובוטנים, גלידה פיצוץ וניל עם תוספות.
מחירים:
גלידה פיצוץ בטעם פיסטוק: 16 שקלים
גלידה משפחתית, פארטי פיצוץ בטעם פיסטוק במשקל של כחצי קילו: 35 שקלים
פרימיום שייק פיסטוק: 15 שקלים
מק צ'יקן המיתולוגי זוכה לגירסת ספייסי: לפני כחודש, מקדונלד'ס השיקה מחדש את המנה האהובה משנות ה-90, המק צ'יקן - סנדביץ עם קציצת עוף בציפוי קראנצ'י. לאור הביקושים, המק צ'יקן המיתולוגי יוצע ברשת, החל מה-1.8 גם בגרסת ספייסי, עם רוטב מק רויאל חריף. גם המק נאגטס והקראנצ'י צ'יקן יתחדשו ברוטב קארי חדש (החל מה-4.8).
מחירים:
מק צ'יקן: 17 שקלים
ארוחת מק צ'יקן עם צ'יפס ושתייה: 37 שקלים
דאבל מק צ'יקן: 29 שקליםם
ארוחת דאבל מק צ'יקן עם צ'יפס ושתייה: 48 שקלים.
לעדכונים - חדשות נתניה