מצטרפת נוספת לרשימת "נתניה אחת": תרצה גרינפלד, שכיהנה כראש מינהל חינוך במשך שבע שנים, עד שנת 2010, ובשנים האחרונות משמשת כמרצה לחינוך, הודיעה השבוע כי חברה לרשימה בראשות ראש העירייה, מרים פיירברג-איכר, למועצת העיר.
"אני רואה במרים וברשימת 'נתניה אחת' האלטרנטיבה היחידה לתושבי נתניה בכלל ולציבור הדתי-לאומי שאליו אני משתייכת בפרט", אמרה גרינפלד, המתגוררת בבניין קורל, שבו מתגוררת גם פיירברג-איכר: "בכוונתי לחבור לעוסקים במלאכה ולמנף את העשייה החינוכית חברתית, להשתלב ולתרום בחינוך הפורמאלי והבלתי-פורמאלי, ולהשקיע בילדים ובנוער- עתיד העיר שלנו".
תרצה גרינפלד| צילום: רן אליהותרצה גרינפלד| צילום: רן אליהו
תרצה גרינפלד| צילום: רן אליהו
(תרצה גרינפלד| צילום: רן אליהו)
בשנים האחרונות מרצה גרינפלד (נשואה ואם לחמישה) במכללת "אורות" לחינוך, בתחום של פיתוח מקצועי של מורים. בחודשים האחרונים מונתה למנהלת עמותת "ניצן" בנתניה, שמספקת מענה לתלמידים בעלי לקות למידה. כמו כן, היא מכהנת במועצה הדתית מטעם "נתניה אחת" ומובילה שדרוג, שיפוץ ובניית מקוואות בעיר.
בעברה שימשה גרינפלד כמורה ומנהלת בבתי ספר ממלכתיים דתיים בנתניה וכמפקחת במשרד החינוך. כמנהלת בית הספר "ישורון" זכתה גרינפלד בפרס חינוך ארצי, ובעת היותה ראש מנהל חינוך זכתה העיר בפרס חינוך יישובי.
פיירברג-איכר מסרה: "תרצה היא אשת חינוך בכל רמ"ח אבריה. אישה מדהימה עם מאגר אין סופי של נתינה למען הזולת, בעיקר למען החוליה החלשה שבחברה. אני גאה בעובדה שאישה נפלאה זו הצטרפה לסיעת 'נתניה אחת' וללא ספק תמשיך לסייע לציבור הנתנייתי בכלל ולציונות הדתית לאומית בפרט".
הצטרפותה של גרינפלד מצופפת עוד יותר את רשימת "נתניה אחת", שאליה כבר הצטרפו הכדורגלן אמייה טגה, אבי סלמה, פעיל בצפון העיר ובקרב עולי צרפת, הקומיקאי ואיש ערוץ 9, יאן לוינזון, עו"ד אירנה ליבשיץ, הפעיל החברתי מוטי רצאבי. כל אלה מצטרפים כמובן לחברי הסיעה הנוכחיים, ויהיה מעניין לראות את סדר הרשימה שתחליט עליו ראש העירייה.