קבוצת הבנייה נעמן, תקים מטרים ספורים מהים, על הטיילת הדרומית בעיר נתניה, שני מגדלי יוקרה בני 21 קומות: מגדל INFINITY ומגדל VIEW. עלות ההקמה מוערכת של שני המגדלים כ -250 מיליון שקלים.
מגדל VIEW. הדמיה studio grifמגדל VIEW. הדמיה studio grif
מגדל VIEW. הדמיה studio grif
(מגדל VIEW. הדמיה studio grif)
מגדל VIEW נמצא בשלבי ביצוע ומסירת הדירות צפויה בעוד כשנתיים. מגדל INFINITY נמצא בשלבי תכנון מתקדמים והצפי לתחילת הבניה הינו בחודש מאי הקרוב.
מדובר במגדלי בוטיק – בסך הכל שתי דירות ענקיות בכל קומה בכל מגדל, בתוספת מרפסות ענקיות ונוף מרהיב לים. המגדלים יכללו בריכה שחייה וחדר כושר.
מגדל היוקרה INFINITY. הדמיה a studioמגדל היוקרה INFINITY. הדמיה a studio
מגדל היוקרה INFINITY. הדמיה a studio
(מגדל היוקרה INFINITY. הדמיה a studio)
במגדל VIEW מחירי הדירות משווקים בימים אלה החל מ- 2.9 מיליון שקלים ובמגדל INFINITY השיווק יחל בימים הקרובים כאשר תג המחיר הינו החל מ- 3.9 מיליון שקלים.
לדברי היזם והבעלים עוזי נעמן: "הרעיון הוא להביא לנתניה את מגדלי היוקרה של תל-אביב. אנו לא מתפשרים על איכות הבניה וטיב חומרי הגמר ולמעשה ניתן להגיד כי אנו מעמידים סטנדרט חדש של בניה יוקרתית בעיר נתניה. עיקר כוונתנו הינה להביא לעיר את רמת הבניה היוקרתית ביותר על קו החוף בישראל ועדיין להישאר ברמות מחיר סבירות למ"ר כאשר המחירים מתחילים ב21,000 ₪ למ"ר, בעוד בתל אביב כדי לקבל מוצר דומה הלקוח צריך לשלם פי 4."