חילוץ הדיירים מהזירה | צילום: דוברות איחוד הצלהחילוץ הדיירים מהזירה | צילום: דוברות איחוד הצלה
חילוץ הדיירים מהזירה | צילום: דוברות איחוד הצלה
(חילוץ הדיירים מהזירה | צילום: דוברות איחוד הצלה)
שריפה פרצה היום (שני) בשעות הצהריים ברחוב גולדה מאיר בנתניה. עד מהרה נחסם האזור על ידי כבאיות וניידות טיפול נמרץ שנקראו לזירה. 13 בני אדם ששאפו עשן ונפגעו באורח קל, פונו לבית החולים.
מדוברות מד"א נמסר כי בשעה 16:23 התקבל דיווח על השריפה בבניין. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית חולים לניאדו נפגעים במצב קל.
פראמדיק מד"א אסף תפוחי, סיפר: "למקום הגיעו מספר אמבולנסים, ניידות טיפול נמרץ ואופנועי חירום של מד"א. מהקומה האחרונה בבניין היתמר עשן רב. הכבאים חילצו את הנפגעים ומיד התחלנו בביצוע בדיקות רפואיות. כל תשעת הנפגעים היו במצב קל, ופינינו אותם לבית חולים".
שרגא שר, סגן ראש סניף איחוד הצלה בנתניה, הוסיף: "עד כה טופלו על ידי צוותי הרפואה של איחוד הצלה ב-7 ילדים ו-6 בוגרים במצב קל. הנפגעים חולצו על ידי צוותי כיבוי כשהם סובלים מבעיות נשימה עקב שאיפת עשן".
מתחנה הכבאות האזורית נתניה נמסר: "שישה צוותים, בפיקדו של רב רשף יעקב סיגאווי, פעלו בדליקת מבנה בן שמונה קומות. במקום הייתה בערה חזקה של כל הלובי הקומתי, בקומה השביעית של המבנה. לוחמי האש חילצו אם וחמשת ילדיה הקטנים אשר היו לכודים בדירה סמוכה, בנוסף בוצע פינוי של כלל דיירי הבניין. לוחמי האש השתלטו במהירות על הדליקה, ובמקום בוצעו סריקות לאיתור לכודים נוספים ושחרור עשן".
צילום: דוברות כבאות והצלהצילום: דוברות כבאות והצלה
צילום: דוברות כבאות והצלה
(צילום: דוברות כבאות והצלה)
צילום: דוברות כבאות והצלהצילום: דוברות כבאות והצלה
צילום: דוברות כבאות והצלה
(צילום: דוברות כבאות והצלה)