ריקי עזריה | צילום: אסף פרידמןריקי עזריה | צילום: אסף פרידמן
ריקי עזריה | צילום: אסף פרידמן
(ריקי עזריה | צילום: אסף פרידמן)
למה נתניה? "נולדתי, גדלתי ואני מתגוררת בעיר כל חיי. נתניה היא עיר תוססת ויפה ואני לא רואה את עצמי גרה במקום אחר וגם לא מרגישה צורך לצאת מעיר שיש בה הכל מבחינתי עם שפע של חנויות ועסקים שנותנים מענה לכל דבר"
משהו מיוחד שקרה לך? "עד גיל 38 הייתי בכלל סוכנת מכירות ואז החלטתי לעשות שינוי מקצועי בחיים שלי והלכתי ללמוד את תחום העיצוב. למדתי במכללת 'אולטימה' המקומית עיצוב פנים וזה שינה לי את החיים. כיום יש לי עסק עם שותפתי, אתי דרעי, שנקרא ER - תכנון ועיצוב פנים ואנחנו מעצבות ביחד בתים ומשרדים ועוד הרבה דברים"
מה הכי גרוע כאן? "יש מחסור גדול במקומות חנייה בעיר שזה משהו שחייבים למצוא לו פיתרון. בנוסף גם השוק של נתניה לדעתי לא מתחוזק מספיק ונמצא במצב ירוד וטעון שיפור. דבר נוסף זה שתושבי השכונות הישנות בעיר לא נהנים מאותה איכות החיים כמו תושבי השכונות החדשות וחבל"
מה נתנייתי בעינייך? "אנשים אכפתיים, אנשים שנותנים תחושה של עיר חמה ואוהבת שבה כולם מכירים את כולם וכמובן אי אפשר להזכיר את נתניה בלי להזכיר שמדובר בצרפת הקטנה, וזה חלק בלתי נפרד מההווי בעיר שלנו"
עם מי היית רוצה לשבת לדרינק? "עם מעצב העל כארים ראשיד שהוא מעצב בחסד עליון. יש לו סגנון מאוד מיוחד, הוא עושה עבודות מדהימות ואם היה אפשרי לשבת איתו, לקבל ממנו ככה כמה טיפים ורעיונות ולעשות איתו שיתופי פעולה זה היה חלום"
מה המקום האהוב עליך בעיר? "אנחנו במשפחה ממש אוהבים את היוגורט בר 'אואזיס' שנמצא באזור התעשייה פולג ואנחנו הולכים לשם מתי שרק יוצא לנו וזה מקום הבילוי המועדף עלינו כמשפחה"