מכה של גניבה והשחתה של אופני אמבולנס של איחוד הצלה בנתניה: לאחר שבחודש שעבר נגנב גלגל אופניים של מתנדב איחוד הצלה, אמש (ראשון) נגנבו אופני אמבולנס של איחוד הצלה.
משה רייך, חובש מתנדב באיחוד הצלה, רוכב בשנתיים האחרונות על אופני אמבולנס ברחבי נתניה ונותן מענה רפואי ראשוני לחולים ופצועים עוד לפני הגעת אמבולנס למקום.
הציוד שנגנב והושלך בהמשך | צילום: איחוד הצלההציוד שנגנב והושלך בהמשך | צילום: איחוד הצלה
הציוד שנגנב והושלך בהמשך | צילום: איחוד הצלה
(הציוד שנגנב והושלך בהמשך | צילום: איחוד הצלה)
בתחילת השבוע (א') נדהם רייך לגלות שאופני האמבולנס של איחוד הצלה שברשותו נגנבו ממחסן ביתו. את תיק הציוד הרפואי וארגז הציוד שהיו על האופניים מצא מספר רחובות מביתו.
"הגעתי כבכל בוקר להוציא את האופניים" משחזר רייך, "להפתעתי ראיתי שהאופניים אינן. הצטערתי מאוד לראות את זה. עם האופניים האלו אני יוצא להציל חיים ברחבי העיר ולצערי לא אוכל לצאת איתן עכשיו להציל חיים. צריך לזכור שהאופניים הם כלי זריז בעל עבירות גבוהה ומשמשות אותי כדי להגיע במהירות לכל מקום. הגשתי תלונה במשטרת ישראל על הגניבה. אני מקווה שהאופניים ימצאו במהרה ואוכל לחזור לרכוב על אופני כדי להציל חיים".
האירוע החמור של גניבת האופניים מצטרף לגניבה שהתרחשה לפני כחודש בעיר כשגלגל אופני אמבולנס של איחוד הצלה של נגנב והביא להשבתה שלהן.
הייתם עדים לגניבה? חייגו למוקד איחוד הצלה במספר 1221 או למוקד 100 של משטרת ישראל.