מדי שנה חגיגות יום העצמאות בנתניה מושכות אליהן עשרות אלפי חוגגים שנהנים משלל אירועים לכל המשפחה.השנה נתניה מוקירה את האמנים המובילים בישראל ילידי ותושבי העיר שיבואו לשמח את החוגגים ברחבי העיר.
מאיה בוסקילה ודודו אהרון | צילומים: קרלוס הגדול, ארן חן צלמיםמאיה בוסקילה ודודו אהרון | צילומים: קרלוס הגדול, ארן חן צלמים
מאיה בוסקילה ודודו אהרון | צילומים: קרלוס הגדול, ארן חן צלמים
(מאיה בוסקילה ודודו אהרון | צילומים: קרלוס הגדול, ארן חן צלמים)
האירועים המרכזיים יתקיימו ביום רביעי ה-8.5 בסימן חגיגות ה-71 למדינה, במספר מוקדים ברחבי העיר, כאשר במת הנוער והצעירים תתקיים בפארק אגם החורף, שם ייהנו החוגגים לצד זיקוקי הדינור המרהיבים מהופעות של האולטראס, דודו אהרון, סטפן, להקת פרמונישן ו- Dj טל בוארון , ובמיוחד עבור הילדים והנוער יגיעו לבמה באגם החורף כוכבי סדרת הטלוויזיה "דאנס סטורי".
הסעות ללא תשלום לבמת פארק אגם החורף וחזרה יופעלו משעה 21:00 ועם תום האירוע.
עשרות האלפים שצפויים להגיע לכיכר העצמאות החדשה יוכלו ליהנות מאירוע חגיגי בהנחיית שי המבר. עם הופעות של הזמרת מאיה בוסקילה, הזמר איזי, וכמובן מהופעה חגיגית של רקדני להקת המחול חבצלות נתניה.
חגיגות העצמאות יפתחו עם תפילת חג בבית הכנסת הגדול ולאחר מכן בבמת המסכים ייהנו החוגגים מהרקדה עם להקת מוסיקה יהודית והרקדה אל תוך הלילה עם ירון כרמל.
עצמאות בנתניה (צילומים: רן אליהו, נמרוד גליקמן, נורית מוזס)עצמאות בנתניה (צילומים: רן אליהו, נמרוד גליקמן, נורית מוזס)
עצמאות בנתניה (צילומים: רן אליהו, נמרוד גליקמן, נורית מוזס)
(עצמאות בנתניה (צילומים: רן אליהו, נמרוד גליקמן, נורית מוזס))
בבמת ספורטק יהלום במזרח העיר ייהנו הילדים ממופע של הכוכבת האהובה מיקי, וממופע של לי בירן, כוכב סדרת הילדים והנוער המוזיקלית ""Oboy . לאחר מכן הקהל הרחב יוכל לרקוד עם שרון חזיז במסיבה ישראלית לתוך הלילה.
מיקי כוכבת הילדים תמשיך לשמח את ילדי העיר ותגיע גם לבמה שתוקם באמפי קניון עיר ימים, שם יופיעו גםמורן אייזנשטיין הלא היא כוכבת הילדים מורני האלופה.
גם גן עובדיה יחגוג את יום העצמאות כאשר על הבמה יופיעו הזמר פיני חדד והזמרת אור חדד, ובמיוחד עבור הילדים תגיע "ליבלובית" לחגוג 71 לישראל.
להלן זמני מופעי הזיקוקים המשוערים בנתניה:
קריית השרון - 21:00
ככר עצמאות-22:15
עיר ימים-21:10
גן עובדיה-21:30
שלולית החורף-23:00
ביום העצמאות עצמו (9.5.19) מוזאון העיר נתניה יהיה פתוח למבקרים בין השעות 9:00-14:00 ויקיים סיורים מודרכים, מסע ניווט אינטראקטיבי באמצעות הסמארטפון, משחקים במורס, צילום ושחזור תמונות היסטוריות ועוד.