משטרת ישראל עצרה חשוד בכפר יונה בגין החזקת סמים ואלפי שקיות חלוקה הנחזות להיות שקיות חלוקה של חברה לאספקת קנאביס רפואי. החשוד נעצר ואתמול הוגשו נגדו כתב אישום ובקשת מעצר.
ב-24.4.19 ובמהלך פעילות מבצעית ממוקדת נגד עבירות הסמים, שוטרים ובלשים הגיעו לדירתו של גבר (31) ברחוב האושר בכפר יונה. במהלך חיפוש נמצאו בדירה סמים מסוג קנבוס במשקל של כ-300 גרם. בנוסף, נתפסו בדירה 3 משקלים אלקטרוניים לשקילת סמים.
הציוד ששימש לזיוף השקיות | צילום: דוברות המשטרההציוד ששימש לזיוף השקיות | צילום: דוברות המשטרה
הציוד ששימש לזיוף השקיות | צילום: דוברות המשטרה
(הציוד ששימש לזיוף השקיות | צילום: דוברות המשטרה)
בהמשך החיפוש נתפסו במחסן סמוך סמים מסוג קנבוס במשקל של למעלה מ-2,500 גרם וכן אלפי שקיות חלוקה הנחזות להיות שקיות חלוקה של חברה לאספקת קנאביס רפואי ומאות מדבקות מזוייפות הנחזות להיות שייכות לחברה ואמורות להיות מודבקות על שקיות החלוקה.
כמו כן, נתפסו מאות שקיות חלוקה הנחזות להיות של חברת תרופות מבוססות קנאביס, מאות מדבקות איטום תואמות, מדבקות מזוייפות הנחזות להיות שייכות לחברה נוספת העוסקת בקנאביס רפואי ואמורות להיות מודבקות על שקיות החלוקה. עוד נמצא במחסן מכשיר קרמי להחלקת שיער אשר שימש לאיטום שקיות החלוקה.
החשוד נעצר כאמור ביום החיפוש והובא לחקירה בתחנת המשטרה. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת ואתמול הוגש נגדו כתב אישום בעבירות של החזקת סמים שלא לצריכה עצמית והחזקת כלים להכנת סמים. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשוד גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.