לא פחות משבעה אישומים הוגשו החודש נגד ד.ס בן ה-32 משכונת מכנס בנתניה, בגין סדרה של פריצות וגניבות מבתי עסק ובתים פרטיים ברחבי נתניה.
האישומים מתחילים ב-17.1, אז הגיע ד' לסניף "שופרסל" בקניון הדרים בשעה 16:30 לערך ולקח עמו 10 בקבוקי ערק אותם דחף לשקית שהביא. כשהבחינו בו עובדי החנות הוא עשה אחורה פנה והחזיר את הבקבוקים.
מתוך הרמוסינזון במרץ. כיף גדול גם בלי אלכוהול | צילום: הורים מודעים בעירמתוך הרמוסינזון במרץ. כיף גדול גם בלי אלכוהול | צילום: הורים מודעים בעיר
מתוך הרמוסינזון במרץ. כיף גדול גם בלי אלכוהול | צילום: הורים מודעים בעיר
(מתוך הרמוסינזון במרץ. כיף גדול גם בלי אלכוהול | צילום: הורים מודעים בעיר)
כעבור 20 דקות הוא כבר היה בסניף "ויקטורי" ברחוב האורזים בעיר. גם שם ניסה לגנוב חמישה בקבוקי וויסקי מסוג ג'יימסון. הוא שילם על מוצר קטן וחמק מהחנות עם הרכוש אך גם הפעם שמו לב העובדים להתנהלותו המוזרה והצליחו להחזיר את הרכוש הגנוב.
ב-20.1 ניסה את מזלו בסניף שופרסל ברחוב ויצמן בשעות הצהריים המוקדמות. הוא לקח שש אריזות קפה בשווי 217 שקלים ויצא מהחנות. עובדי הסניף קלטו את הגניבה והצליחו לתפוס את הרכוש בטרם ד' נעלם.
באותו היום הוא נכנס גם לסניף של "שופרסל" ברחוב סמילנסקי – ושם כבר לא נתפס. על פי כתב האישום, הוא לקח 10 מארזים של קפה בשווי 329 שקלים והלך מהמקום מבלי לשלם.
קניות סופרמרקט, שאטרסטוקקניות סופרמרקט, שאטרסטוק
קניות סופרמרקט, שאטרסטוק
(קניות סופרמרקט, שאטרסטוק)
גם בתאריכים 21.1 הוא ביצע עבירה דומה בסניף "יוחננוף" כאשר ניסה לגנוב שבעה בקבוקי פינלנדיה ושבעה בקבוקי ערק עלית בשווי של כ-800 שקלים. הפעם העובדים הצליחו לסכל את הגניבה.
ב-22.1 החליט ד' לא להסתפק רק בגניבה מחנויות. הוא התפרץ לביתם של זוג ברחוב הרב קוק, פתח את חלון הבית ונכנס לתוכו בשעות הלילה. הוא כנס שתי תעודות זהות, טלפון חכם, תיק, מסמכים, פנקס צ'קים, חפיסות סיגריות, כסף מזומן בסך 800 אירו ו-800 שקל ושני כרטיסי ויזה.
בהמשך הוא ניסה לקנות בכרטיסי האשראי סיגריות ומוצרים אך בחנות "יילו" ברחוב גד מכנס סירב המוכר למכור לו 20 חפיסות כי חשד בו.
בהמשך, בחנות אחרת, הצליח לרכוש סיגריות ב-80 שקלים, משקאות ב-40 שקלים וכובע ב-25 שקלים.
הוא הואשם בגניבה, ניסיון לגניבה והתפרצות למקום מגורים. התיק נידון בימים אלה בבית המשפט השלום בנתניה.