גלית פיירברג, תושבת נתניה, תשתתף במירוץ מרתון סמסונג ת"א שיתקיים השנה תחת המוטו Be your best בתאריך ה- 28 בפברואר. במרתון משתתפים מכל הארץ ומהעולם ויש אפשרות לבחור במסלול חברתי במסגרתו הרצים מגדירים יעד התרמה למען עמותה מסוימת. גלית בחרה לרוץ למען עמותת רוח נשית - עצמאות כלכלית לנשים נפגעות אלימות.
גלית רואת חשבון בהכשרתה, חשבת בחברת תהל מהנדסים יועצים, חברה שפעילה בתחום פיתוח תשתיות מים. בשנים האחרונות הקבוצה פעילה במדינות עולם מתפתחות עם חזון של אספקת מים נקיים במקומות שבהם זה לא מובן מאליו.
גלית פיירברג וילדיהגלית פיירברג וילדיה
גלית פיירברג וילדיה
(צילום: פרטי, יח"צ)
היא גם חובבת ריצה וצוללת "את קורס הצלילה שלי עשיתי עם בני הבכור כשהיה בן 12 (היום בן 16). מתמידים אחת למס' חודשים לרדת לאילת באופן ספונטני כדי להעביר זמן איכות יחד, לאחרונה גם הבן האמצעי שלי הצטרף וסיים גם כן קורס דומה", היא אומרת.
למה נרשמת למסלול החברתי - ולמה דווקא עבור רוח נשית?
"סיימתי לאחרונה מסלול של הכשרת מנטוריות ברוח נשית ע"מ להתנדב באופן פעיל, אני מתחברת לערכים שעמותת רוח נשית פועלת בהם".
מי ההשראה שלך?
"אמא שלי היא נקודה לשאוף אליה מבחינת הקבלה ההכלה והיכולת לשמור תמיד על החיוך בכל מצב שהוא".
מתי התחלת לרוץ, למה ואיך?
"התחלתי לרוץ לפני כחמש שנים כדי להתאוורר ולנשום ומאז אני עושה זאת בהתמדה. למרות שזאת הריצה החברתית הראשונה שלי, החלטתי לעשות זאת מתוך התחברות לערכי עמותת רוח נשית".
המקום הכי הזוי שרצת בו?
"בשדות בסרביה. היה מדהים! אני אוהבת לרוץ כשאני נמצאת בחו"ל במן תחושה של חוסר התמצאות ושחרור שליטה. בסוף עם האפליקציה של נייקי אני תמיד מוצאת את הדרך חזרה למלון".
גלית פיירברג וילדיהגלית פיירברג וילדיה
גלית פיירברג
(צילום: פרטי, יח"צ)
כמה את מתאמנת בשבוע וכמה ק"מ?
"שלוש פעמים בשבוע כעשרה ק"מ. אני אוהבת את הזמינות המיידית בספורט הזה. הנעליים תמיד מוכנות לפעולה".
האם ניסית סוג ספורט אחר?
"במקביל בשנתיים האחרונות מנסה להתמיד בשיעורי פילאטיס ויוגה".
איזה מאכל בריא את אוהבת?
"עקרונית אני מאמינה שצריך לפזר סיכונים ושלצד האוכל הבריא צריך גם לשלב חטאים מתוקים. אז אני משלבת לצד הירקות והסלטים גם שוקולד איכותי ויין טוב".
מה הגילטי פלז'ר שלך? מתי חוטאת?
"שוקולד. לעיתים די קרובות כדי להימנע מחסכים"
מה עוד את עושה בשביל הנשמה?
|מתחזקת קשרים טובים עם חברות טובות, צועדות יחד שנים ארוכות. אני מאמינה שקשרים איכותיים ואמיתיים מהווים מרכיב משמעותי בבריאות הגוף והנפש שלנו".
פרסום ראשוני: 07:59 , 19.02.20