היום, בשעות הבוקר, קרס חלק מתקרת גן הילדים "דוכיפת" מספר 51 שברמת פולג ובעקבות כך נפצעו שני ילדים. מההורים נמסר כי הדבר קרה בזמן שנכנסו פועלים לגן, מטעם עיריית נתניה, שערכו בדיקה בתקרה.
1 צפייה בגלריה
אמבולנס, ניידת משטרה
אמבולנס, ניידת משטרה
אמבולנס, ניידת משטרה
(צילום המחשה: יואב דודקביץ')
כשעתיים לאחר המקרה, התקשרה הגננת להורים ואמרה כי התרחש אירוע בטיחותי בו נפצעו שניים מהילדים. הגננת גם ביקשה מההורים לאסוף את ילדיהם עד השעה 14:00. הורי הילדים מבוהלים מאוד וזועמים על מחדל הבטיחות.
אחת האימהות תמהה בדף הפייסבוק שלה כיצד העירייה שולחת פועלים לעבוד בגן בזמן שהילדים נמצאים בו. "מי אישר את הטירוף הזה?" שאלה. "מי לוקח אחריות על המקרה?". כמו כן, האם הביעה כעס על כך שההורים התבשרו על האירוע כשעתיים אחרי שהתרחש.
מלבד זאת, הורי הילדים לא מבינים כיצד הוכנסו אנשים זרים בתקופה בה להורים עצמם לא נותנים להיכנס לתוך הגן בשל מגפת הקורונה. "המקרה לא יעבור לסדר היום", הוסיפה האם. "כולנו זועמים וכועסים ומישהו פה צריך לתת את הדין. זהו זלזול בחיי הילדים, כי זה היה יכול להיות הרבה יותר חמור".
סגנית ראש העיר, שירי חגואל-סיידון, הממונה בין היתר על מבני ציבור, הגיבה לפוסט של האם וכתבה: "תודה על ההפניה. העניין כבר הועבר לבדיקה. דבר כזה לא צריך לקרות. קודם כל, אני מאחלת הרבה בריאות לילדים". חגואל-סיידון גם הזמינה את ההורים לפנות אליה באופן פרטי.
מעיריית נתניה נמסר כי האירוע נמצא כרגע בשלבי תחקיר.