לקראת כנס שיערך ביוזמת האיגוד לכירורגיה פלסטית בהסתדרות הרפואית, התבקשו המנתחים הפלסטיים בישראל לענות על סקר חדש המשקף את הבקשות של המטופלות והמטופלים שלהם לניתוחים פלסטיים בהשראת סלבריטאים.
הרופאים סימנו את האפשרויות הזכורות להם משיחות הייעוץ המקדימות לניתוח או הליך אסתטי, המשקפות למי מקרב כוכבות וכוכבי הוליווד הישראלים הכי מבקשים להידמות.
והתוצאות?
במקום הראשון בין הנשים עם 38% מהקולות של הרופאים נבחרה אנג'לינה ג'ולי, במקום השני עם 29% מהקולות נבחרה קים קרדשיאן, במקום השלישי עם 18% מקולות המנתחים נבחרה גל גדות. השחקנית ג'וליה רוברטס נבחרה במקום הרביעי עם 12% מהקולות, במקום החמישי עם 9% מהקולות נבחרה ג'ניפר לופז, במקום השישי עם 8% מהקולות נבחרה פמלה אנדרסון, במקום השביעי עם 6% מהקולות נבחרה קריסטין דאנסט. את המקום השמיני עם 3% מקולות הפלסטיקאים, מאיישות במשותף, סופיה ורגרה, נטלי פורטמן, ביונסה, מילה קוניס, ג'ניפר אניסטון, שרליז ת'רון והאלי ברי.
השלישייה המנצחת, אנג'לינה ג'ולי, קים קרדשיאן וגל גדות. צילום: shutterstockהשלישייה המנצחת, אנג'לינה ג'ולי, קים קרדשיאן וגל גדות. צילום: shutterstock
השלישייה המנצחת, אנג'לינה ג'ולי, קים קרדשיאן וגל גדות. צילום: shutterstock
(השלישייה המנצחת, אנג'לינה ג'ולי, קים קרדשיאן וגל גדות. צילום: shutterstock)
במקום הראשון בין הגברים עם 34% מהקולות של המנתחים, נבחר בראד פיט, במקום השני עם 14% מהקולות נבחר טום קרוז, במקום השלישי עם 7% מהקולות נבחר ז'אק אפרון. השחקן הוותיק שון קונרי, דורג במקום הרביעי עם 6% מהקולות ובמקום החמישי עם 5% מהקולות נבחר מאט דימון. למקום השישי עם 3% מהקולות לכל אחד התברגו השחקנים ריאן גוסלינג, ג'וד לואו, כריס המסוורת, בן סטילר, ז'אן רנו, בן אפלק, מארק וולברג, לאונרדו דה קפריו וקיאנו ריבס.
כולם רוצים להיות בראד פיט, ז'אק אפרון או טום קרוז. צילום: shutterstockכולם רוצים להיות בראד פיט, ז'אק אפרון או טום קרוז. צילום: shutterstock
כולם רוצים להיות בראד פיט, ז'אק אפרון או טום קרוז. צילום: shutterstock
(כולם רוצים להיות בראד פיט, ז'אק אפרון או טום קרוז. צילום: shutterstock)
תוצאות הסקר בצד הנשיתוצאות הסקר בצד הנשי
תוצאות הסקר בצד הנשי
(תוצאות הסקר בצד הנשי)
.
הצד הגבריהצד הגברי
הצד הגברי
(הצד הגברי)
הכנס של האיגוד לכירורגיה פלסטית יערך במוזיאון תל אביב לאמנות בימים ראשון ושני ה - 11-12 בנובמבר 2018 בין השעות 17:00 ועד 22:00 ויכלול הרצאות קצרות לציבור הרחב בסגנון טד, אשר יוגשו על ידי מומחים מובילים. הכנס יכלול מידע חדשני למתעניינים בתחום ההזרקות, הטיפולים האסתטיים והניתוחים הפלסטיים וכן אינפורמציה חיונית לשוקלים לעבור ניתוח בעתיד. הכניסה תתאפשר בהרשמה מראש בלבד בתשלום סמלי של 20 שקלים ליום הרצאות.