קר וגשום בחוץ, אבל בהיכל התרבות ע"ש ספי רבלין בקרית השרון חם, נעים וגם מצחיק כל מה שנשאר לכם לעשות הוא רק לבחור מה מתחשק לכם לראות החודש ולצאת מהבית.
יאצק: במקצב יווני-ישראלי
ביום שלישי 7.1.20 בשעה 20:30 יתקיים מופע של מוזיקה יוונית מוכרת ואהובה עם השירים של גדולי היוצרים והמלחינים: חאג'ידאקיס, תיאודוראקיס, דלארס, חאריס אלכסיו ועוד. עם המוזיקאית והזמרת גילה חסיד, וירטואוז האקורדיאון עוזי רוזנבלט הזמר ונגן הבוזוקי לזר בואנו והזמר והחלילן מאיר ברבי. כרטיס במחיר: 60.00 שקלים.
אקדמיה בג'ינס: זכר אחד, ארבע לידות והיד עוד נטויה
ביום שלישי 14.1.20 בשעה 20:00 יגיע גיא שטולץ להרצאה מרגשת ומרתקת על קבלת החלטות ברגעים קריטיים ומאתגרים של החיים, ממנה תצאו עם השראה, אנרגיה, מוטיבציה וכלים שיסייעו לכם לענות על השאלות: איך לקבל החלטות נכונות ? איך לעשות שינוי בחיים ? איך לחיות את החיים שאתם אוהבים ? איך למצוא את הדרך אל האושר ? ההרצאה ללא עלות אך יש להירשם מראש.
הרצאה: דור המסכים עם תמיר ליאון
ביום רביעי 15.1.20 בשעה 20:00 יגיע תמיר ליאון, אשר חוקר מזה כרבע מאה את הדור הצעיר. מתוך נסיון זה, ומתוך עבודה עם הגורמים המקיפים את הילדים בכל המסגרות, נאספו 25 כלים להורות תוך מחשבה על העולם העתידי ובגישה פרקטית. חלקם חדשניים, חלקם מפתיעים אך כולם מותאמים לבצוע מיידי. כרטיס במחיר: 25 שקלים.
סטנדאפ: שאולי בדישי
ביום חמישי 16.1.20 בשעה 21:30 יעלה על הבמה שאולי בדישי ("צחוק מהעבודה", "מחוץ לחוק", "גולסטאר 3") למופע סטנדאפ קורע מצחוק, מלא אנרגיה, שנינות ואלתורים עם הקהל. כרטיס במחיר: 75 שקלים במכירה מוקדמת. ביום המופע כרטיס יעלה 85 שקלים.
שבתרון: בהשראת פיטר פן
ביום שבת 18.1.20 בשעה 11:00 חן המנגן בתיאטרון סיפור לגילאי 2-7. כרטיס במחיר: 15.00 שקלים.
רביטל ויטלזון יעקבס - סטנד אפ להורים עייפים
במוצ"ש 18.1.20 בשעה 21:00 רביטל ויטלזון יעקב, סטנדאפיסטית, כותבת, אושייה בוואטצאפ של הגן, אמא לחמישה ואמנית זילוף תחלוק איתכם תיאורים על רומנטיקה לאור נרות אקומלי, הריונות, ילדים, דיאטות וסליים. כרטיס במחיר: 100.00 שקלים.
רביטל ויטלזון יעקבס. יח"צרביטל ויטלזון יעקבס. יח"צ
רביטל ויטלזון יעקבס. יח"צ
(רביטל ויטלזון יעקבס. יח"צ)
תיאטרונצ`יק: חנן הגנן
ביום שלישי 21.1.20 בשעה 17:30 יוצג עיבוד בימתי ומוזיקלי של תיאטרון המדיטק לספרה האהוב של רינת הופר. כרטיס במחיר: 30.00 שקלים.
מופע: חנן בן ארי
ביום חמישי 23.1.20 בשעה 20:30 יעלה על במת ההיכל חנן בן ארי, מהיוצרים האהובים, המסקרנים והמצליחים כיום במוזיקה הישראלית, בסיבוב הופעות עם הלהיטים הגדולים מתוך שני אלבומיו האחרונים: "ויקיפדיה", "מה אתה רוצה ממני", "איזון" , "אמא אם הייתי", "בשורות טובות", "לא לבד" "החיים שלנו תותים", "ממך עד אליי", "אלוף העולם" , "דור" ועוד. כרטיס במחיר: 110 שקלים.
סטנדאפ: אמרת משהו? עם רמי ורד
במוצ"ש 25.1.20 בשעה 21:00 רמי ורד יצחיק אתכם בסטנדאפ מעולה שמתרחש כל הזמן ולא משאיר לצופה דקה לנשום. מי שראה יודע, ומי שלא ראה חייב לראות. כרטיס במחיר: 75 שקלים במכירה מוקדמת. ביום המופע כרטיס יעלה 90 שקלים.
רמי ורד. צילום: אילנית דואניסרמי ורד. צילום: אילנית דואניס
רמי ורד. צילום: אילנית דואניס
(רמי ורד. צילום: אילנית דואניס)
פעילות תרבות לגימלאים
פעילות תרבות לגימלאים בהיכל בקריית השרון הפכה לשם דבר כיום יש כ-640 גימלאים שפוקדים את המתנ"ס בקריית השרון ההיכל הפך להיות מקום עליה לרגל: לבוא ולצפות, לשמוע וליהנות מפעילויות איכות במועדון. מידי יום רביעי בשעה 10:00 בבוקר מוגש כיבוד ומיד לאחריו פעילות פעילות ענפה בכל תחומי התרבות. ומה החודש?
1.1.20 הרצאה: למי קראתם זקנים?
הרצאה משעשעת ומעוררת השראה על שישה קשישים שובבים שניפצו את הסטראוטיפים והתפיסות הקיימות על הזדקנות - שיוכיחו לכם כי לגיל אין משמעות ושאף פעם לא מאוחר מידי לחולל שינוי בחייכם. מרצה רוית חבשוש. מחיר: 25 שקלים.
8.1.20 הרצאה: המלחמה בטרור
חקירות מחבלים בצל פרשת קו 300 נעשו תוך שימוש בכוח פיזי והאלימות, במשך שנים חוקרי השב"כ הסתירו זאת מבתי המשפט. התדהמה שאחזה במערכת המשפט וההשלכות הקשות, כל אלו יהיו בהרצאה. מרצה: עו"ד דוד יהב. מחיר: 25 שקלים.
15.1.20 "לא שווה סיכת ראש" – הצגת יחיד עם השחקנית מגי רום
ההצגה מבוססת על סיפור חייה של האמנית שהרעיש בזמנו מדינה שלמה. על הבמה היא משחקת, מנגנת, שרה ומציגה את ציוריה הקשורים לעלילה. ההצגה מרגשת, מלאת השראה והפתעות. מחיר: 35 שקלים.
22.1.20 "פרוייקט האטום של מדינת ישראל"
איך שמנו את היד על היכולת הגרעינית? מרצה: מנחם טילמן. מחיר: 25 שקלים.
29.1.20 "השירים ההם" – עם הקיבוצניק המזמר – דודו זכאי.
השירים והסיפורים שמלווים אותי לאורך שנותי בזמר העברי. "חייכי לי בשירים", "אלעד ירד אל הירדן", "לחוף ירדן", "דרך ארץ השקד" ועוד רבים וטובים משירי ארץ ישראל היפה. מחיר: 35 שקלים.