כשהמסעדות סגורות שירותי המשלוחים בשיא, ובקרוב אפליקציית "Wolt" שהפכה פופולארית במיוחד באזור המרכז, מתרחבת גם לנתניה. מהשירות החדש ייהנו גם התושבים וגם המסעדות המקומיות שכרגע, ימי הסגר הקורונה, יכולות לעבוד רק באמצעות שירותי המשלוחים.
שליח וולטשליח וולט
שליח וולט
(צילום: באדיבות וולט)
קראו גם:
על פי החברה, השירות החדש בעיר יקצר את זמני ההמתנה הנוכחיים למשלוחים בעיר בכמעט שעה שלמה. האפליקציה צפויה לספק שירותי משלוחים גם למסעדות רבות בעיר שלא הפעילו שירותי משלוחים עד כה, ובכך להגדיל את ההיצע לתושבים המעוניינים להזמין אוכל הביתה.
לדברי החברה, כיום זמן ההמתנה הממוצע למשלוח בעיר עומד על 90 דקות, כך שכניסת השירות של Wolt לאזור תביא לשינוי משמעותי בהרגלי הצריכה של התושבים ותתאים אותם לדבריה, לסטנדרט הבינלאומי. לצורך הרחבת השירות גויסו כבר עשרות שליחים, שיאפשרו לתושבים לקבל משלוח בזמן ממוצע של 31 דקות מהמסעדות ברחבי העיר באזור.
חברת Wolt הוקמה ב-2014 בהלסינקי, פינלנד, ומאז התרחבה ליותר מ-20 ערים מרכזיות בעולם. עד כה, וולט הרחיבה את פעילותה בישראל ל-15 ערים: תל אביב, רמת גן, גבעתיים, הרצליה, כפר שמריהו, רמת השרון, כפר סבא, רעננה, הוד השרון, חולון, ראשון לציון, פתח תקווה, קריית אונו, גני תקווה ובת ים. נתניה תהיה נכון לעכשיו העיר הצפונית ביותר בישראל שהשירות יפעל בה.
אמרי גלאי, מנכ"ל וולט ישראלאמרי גלאי, מנכ"ל וולט ישראל
אמרי גלאי, מנכ"ל וולט ישראל
(צילום: באדיבות וולט)
החברה הפינית החלה את פעילותה בת"א עם 26 מסעדות, וכיום פועלת עם למעלה מ1,400 בתי עסק ברחבי הארץ. מרגע ההזמנה, האפליקציה של Wolt מנטרת את שלבי הכנת האוכל, מעדכנת את זמן ההגעה המדויק ומאפשרת לעקוב אחר מיקומו של השליח במפה בזמן אמת.
מנכ״ל וולט ישראל, אמרי גלאי: "אמרתי בעבר ששנת 2020 תהיה שנה של התרחבות גיאוגרפית, והקורונה לא תעצור אותנו. אני שמח להודיע שאנו מרחיבים את הפעילות גם לאזור נתניה, כך שהתושבים יוכלו להנות מחווית המשלוח הייחודית וסטנדרט השירות הגבוה שלנו".
לכל העדכונים - חדשות נתניה