סניף חדש וראשון באזור השרון לרשת האופטיקה והשמיעה הבינלאומית 'אופטיקל סנטר' נפתח השבוע בנתניה.
הסניף החדש מצטרף לששת הסניפים הקיימים בארץ- באזור ירושלים וצפון הארץ, והופך את הרשת להיות הדבר החם הבא בעולם האופטיקה והשמיעה, גם באזור השרון והמרכז.
סניף 'אופטיקל סנטר' החדש בנתניה, ממוקם ברחוב גיבורי ישראל 5, מתחם סיטי פולג (נצבא סנטר החדש), ומשתרע על פני שטח של כ-200 מ"ר. מיקומו של הסניף החדש, נבחר בקפידה- במרכז הצמוד לאיקאה, והמהווה מרכז קניות מגוון אהוב ומפורסם עבור אוכלוסיית השרון.
הסניף החדש בנתניה | צילום: MYPHOTOAGENCYהסניף החדש בנתניה | צילום: MYPHOTOAGENCY
הסניף החדש בנתניה | צילום: MYPHOTOAGENCY
(הסניף החדש בנתניה | צילום: MYPHOTOAGENCY)
החנות מעוצבת בצורה מוקפדת ואסתטית על פי סטנדרטים צרפתיים, ובאופן זהה לכלל סניפי הרשת בעולם. כמו כל שאר סניפי הרשת בעולם, כל העובדים בה הינם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה: אופטיקאים, אופטימטריסטים או אודיולוגים מוסמכים.
את הסניף החדש מנהלים מנכ"ל הרשת בארץ, בנימין קוסקס, אופטיקאי בעל וותק של עשר שנים בתחום, אשר התחיל את דרכו כאופטומטריסט בעמותת 'משכן הראייה' מבית אופטיקל סנטר ואשתו, אילנה קוסקס, בעלת תואר במנהל עסקים ומדעי החברה מאוניברסיטת בר אילן, שעד לאחרונה ניהלה את עמותת ניצוץ יהונתן, לעידוד עליה וקליטה בארץ בתחום הכרת תעודות מקצועיות מחו"ל בתחומי האודיולוגיה והאופטיקה. ה
חל משנת 2014 משמש קוסקס כמנכ"ל הרשת בארץ. את הבחירה לפתוח את הסניף הראשון שלהם בנתניה הם מסבירים: "נתניה ממוקמת במקום השמיני בדירוג הערים המאוכלסות ביותר בארץ, וגאוגרפית היא נמצאת במרכז אזור השרון. ובאופן אישי יותר, אנחנו מתחברים לעיר הזאת ולתושביה היות שזו העיר שממנה התחילה דרכנו בארץ". עוד הוסיפו כי "אנחנו מאוד מתרגשים מפתיחת החנות! מבחינתנו זוהי חוויה חדשה בסיפור העלייה האישי שלנו, תרומה למען החברה, התרבות והכלכלה הישראלית! אנו מאוד גאים לכתוב היסטוריה בעיר האהובה שלנו, ולגמרי מוכנים להרפתקה".